Writing için Verbs & Prepositions video eğitimi ile az zamanda çok şey öğrenin. Öğrencilerin çok sevdiği bu eğitim paketinde neler var, öğrenci görüşleri neler gibi soruları sizin için tek tek cevapladım.

3 dersten oluşan 120 dakikalık bu video eğitimde ise hem yazarken hem de konuşurken akıcı ve doğal İngilizce cümle kurmak için gereken en önemli verb + preposition çiftlerini hem örnek cümleler kurarak hem de öğrenci cümlelerindeki yanlışları düzelterek öğretiyorum.

Mesela şu tür verb + preposition çiftlerini inceliyoruz.

  • to convince someone of something
  • to blame someone for something

Öğrenci Yorumları

Writing için Verbs & Prepositions eğitimini tamamlayan öğrencilere yorumlarını sordum. Bir öğrenci gözüyle Writing için Verbs & Prepositions eğitimi hakkındaki değerlendirmeler.

Züleyha Demir

“Kendine guven kazanmanin en iyi yolu, basarisizliga imkan vermeyecek kadar iyi hazirlanmaktir “
Lockwood Thorpe
Basarisizliga imkan vermeyecek kadar profesyonelce hazirlanmis bir ders ‘ve mukemmel sadelikte ‘ve akici bir anlatim
Hocam, mukemmelin otesi var sa; iste o bu derstir.
Inanin nefesimi tutarak dersi dinledim ‘ve hala dinlemeye devam ediyorum.
Gercekten sansli oldugumu bir kez daha anladim. Iyi ki sizi tanidim bu degerli bilgilere bence tum ogrenciler ulasmali, mahrum kalinmamali.

Sultan Taştan

“Einstein bir konunun basitlestirildiginde daha derin anlaşılabileceğini söylüyor..bir konuyu basitlestirerek konuya uzak birine anlatabiliyorsaniz o konuyu gerçekten biliyorsunuz demektir..Hocam verb proposition eğitimini baştan sona tamamladım bu sözleri eğitiminize itafen yazdım.siz bu işi gerçekten biliyorsunuz.yalin cümleler hem kendime guvenimi artırdı hem de konuyu kolay kavramami sagladi.ogrenci hataları üzerinden ders vermek çok isabetli bir yol olmuş hataları görmek çok daha kalıcı bir öğrenme sağlıyor.. emeğinize sağlık..yeni çalışmalarınızı heyecanla bekliyorum.”

Gökalp Günay

“Sayın Hocam;

Benim seçimim writing için verb+prep ler olmuştu. Gerçekten ben ve bir çok kişiye kısa zamanda büyük farkındalık yaratacak içerikte sunumlar içeriyor..

YDS çalışırken posterlerden çalıştığımdan ilk derste belirttiğiniz kalıplara aşinaydım ancak özellikle ikinci derste yani “öğrenci hata düzeltmeleri” dersi gerçekten ufkumu açtı. YDS ve benzeri sınavlar için mecburi olarak reading çalıştığımızdan öğrendiğimiz gramer yapıları ve kelimeleri bir cümle içerisinde kullanarak kalıcılaştıramıyoruz, bu da öğreticilikten yana kısır bir döngüye sebep oluyor.

Bir de şunu anladım ki dil öğreniminde sınıf düzeyinde bilindik kurs mantığıyla hiç uğraşmadan birebir feed back alabilmek, hatta kendimiz feed back almayıp sizde olduğu gibi başka öğrencilerin essay ve cümle ödev kontrollerini incelemek bile çok şey katıyor. 21. yüzyıl gibi bilişim sistemlerinin eğitimde yoğun olarak kullanıldığı bir dönemde size de çağı yakalamak yakışırdı. Gerçekten bu tekniği internet ortamında bizlere sunuyor olmanız büyük bir avantaj. Öbür türlü toplu öğrenci kurslarında zaman ve hocalarla birebir iletişim kurmaya çalışmak -kendim için konuşuyorum- yorucu ve zaman kaybı oluyor.

Şimdilik facebook grupları üzerinden paslaşıyoruz ancak düzenli bir işe başladığımda ilk işim essay kontrol ve writing kurslarınızın müdavimi olmak olacak:)

Tekrardan çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar hocam.”

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Writing için Verbs & Prepositions — Satın Al

Eğitimi Satın Al

Sık Sorulan Sorular

Ödeme Seçenekleri Neler?

Kredi kartı, havale, EFT, BKM Express

Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Kredi kartı ödemeleri için Sahibinden.com, ÇiçekSepeti, Zara, Samsung, AtlasGlobal gibi şirketlere hizmet veren İyzico şirketi ile çalışıyoruz. Ödemeleri İyzico altyapısıyla yüksek güvenlikli bir şekilde 3D Secure ile tahsil ediyoruz.

Eğitime nasıl erişeceğim?

Eğitiminize Eğitimlerim sayfası üzerinden eğitimi satın alırken kullandığınız eposta adresi ve şifre ile giriş yaparak erişebilirsiniz.

Eğitime erişim süresi ne kadar?

Normalde satın aldığınız eğitimi dikkatli bir çalışma ile 3-5 gün içinde verimli bir şekilde bitirebilirsiniz. Ancak tekrar tekrar izleyebilmeniz ve beklenmedik durumlarda sorun yaşamamanız için eğitiminize tam 1 yıl erişim hakkı tanımlıyoruz.

Eğitimi indirebilir miyim ya da paylaşabilir miyim?

Eğitim size özeldir. İndirilmesi ve paylaşılması yasaktır ve cezai işlem gerektirir. Paylaşılma ve indirilme durumunda erişiminiz kesilir ve tüm yasal yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız.

Başka Bir Sorunuz Var mı?

Merak ettiğiniz bir konu ya da cevabını bulamadığınız bir soru varsa İletişim sayfası üzerinden sorabilirsiniz.