Destek

Merhaba, öncelikle hoş geldiniz. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun makul çerçevede çözmek için elimizden geleni yapacağız. Hüseyin Demirtaş Akademi sitesinde sunulan kitap ve eğitimlerle ilgili soruların cevaplarını bu sayfada bulacaksınız. Destek politikası ve destek süreciyle ilgili bilgiler de yine bu sayfada yer alıyor.

Sık Sorulan Sorular

Merhaba büyük ihtimalle sorunuzun cevabı aşağıda var. Eğer sorunuzun cevabı aşağıdaki sık sorulan sorular arasında yoksa sayfanın sonunda yer alan Destek formu üzerinden bize yazın.

Sözün Özü

İnsanın tanıdığı biriyle bile bir alışveriş yapması zor olabilirken eğer buraya ilk kez geldiyseniz aklınızda sorular varsa gayet normal. Herhangi bir sorun yaşıyorsanız sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Kargo mu gecikti, adres mi değişti, şifreniz mi karıştı? Dert değil. Alışverişinizden doğan haklarınızı sunmak ve yaşayabileceğiniz sorunları çözmek için buradayız. Eğer bir hata yaparsak da bunu telafi etmek için çalışacağız çünkü iyi bir hizmeti hak ettiğinize inanıyoruz.

Başka Destek Kanalı Var mı?

Hüseyin Demirtaş Akademi ürün ve hizmetleri ile ilgili resmi destek kanalı bu sayfadır. Sosyal medya hesapları veya farklı e-posta hesapları destek amacıyla takip ETMİYORUZ. Yani bir sorunuz veya destek talebiniz varsa buradan iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bazen insanlar sosyal medya hesaplarından yazmış oluyor, haftalar sonra görüyoruz ve maalesef vaktinde cevap veremiyoruz. Bu tür bir gecikme yaşanmaması için resmi destek kanalını kullanmanızı öneririz.

Destek Talepleri için Cevap Süresi

Destek taleplerine 2 iş günü içinde cevap veriyorum. Destek talebinden kasıt Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki sipariş süreçleriyle ilgili rutin destek işlemleridir. Yoğun bir eğitim programım olduğu için anlık olarak destek sağlamamız mümkün olmuyor. Ancak elimizden gelen en kısa sürede sorunuzu cevaplamaya ve yaşadığınız sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Destek Formu

Her türlü destek talebinizi aşağıdaki form üzerinden bize gönderebilirsiniz.

 

Telefon Destek Hattı

Merhaba, Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde deneysel bir telefon destek hizmeti başlatıyoruz. Küçük bir ekiple büyük işler yaptığımız için telefon trafiğini ne derece yönetebiliriz daha netleştirebilmiş değiliz. Öncelikle telefon destek projesinin detayları şu şekilde:

  • Hafta içi saat 14:30-17:30 saatleri arasında aktif olacak.
  • Telefon çağrılarına geliş sırasına göre bu saatler arasında destek ekibimiz geri dönüş sağlayacak.
  • Bunun dışında WhatsApp destek hattı üzerinden hafta içi 10:00-17:30 saatleri arasında sorular ve destek talepleri cevaplanacak.

Anlık olarak aramalara ya da mesajlara cevap vermeyi garanti edemiyoruz. Ancak hedefimiz en kısa sürede geri dönüş sağlamak. Ortalama cevap süresini 1-2 iş günü olarak öngörüyoruz.

Anladım, kabul ediyorum. Destek numarasını göster

05426939815