Merhaba, öncelikle hoş geldiniz. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun makul çerçevede çözmek için elimizden geleni yapacağız. Hüseyin Demirtaş Akademi sitesinde sunulan kitap ve eğitimlerle ilgili soruların cevaplarını bu sayfada bulacaksınız. Destek politikası ve destek süreciyle ilgili bilgiler de yine bu sayfada yer alıyor. Destek formu sayfanın sonunda yer alıyor. Formu doldurmadan önce bu sayfadaki açıklamaları takip etmeniz destek talebinizin daha hızlı bir şekilde çözümlenmesine yardımcı olur.

Sık Sorulan Sorular

Merhaba bazı sorular sık sık geliyor. Belki de bize e-posta yazmadan ve beklemeden sorunuzun cevabını Sık Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz. O sebeple ilk olarak Sık Sorulan Sorular sayfasına incelemenizi öneririm. Eğer sorunuzun Sık Sorulan Sorular arasında yoksa sayfanın sonunda yer alan Destek formu üzerinden bize yazın. Ayrıca sipariş verme, destek süreçleri ve eğitimlere erişim konusunda açıklayıcı videoları da Destek Videoları sayfasında bulabilirsiniz.

Sözün Özü

Herhangi bir sorun yaşıyorsanız sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Kargo mu gecikti, adres mi değişti, şifreniz mi karıştı? Dert değil. Alışverişinizden doğan haklarınızı sunmak ve yaşayabileceğiniz sorunları çözmek için buradayız. Eğer bir hata yaparsak da bunu telafi etmek için çalışacağız çünkü iyi bir hizmeti hak ettiğinize inanıyoruz.

Başka Destek Kanalı Var mı?

Hüseyin Demirtaş Akademi ürün ve hizmetleri ile ilgili resmi destek kanalı bu sayfadır. Sosyal medya hesapları veya farklı e-posta hesapları destek amacıyla takip ETMİYORUZ. Yani bir sorunuz veya destek talebiniz varsa buradan iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bazen insanlar sosyal medya hesaplarından yazmış oluyor, haftalar sonra görüyoruz ve maalesef vaktinde cevap veremiyoruz. Bu tür bir gecikme yaşanmaması için resmi destek kanalını kullanmanızı öneririz.

Destek Talepleri için Cevap Süresi

Destek taleplerine 1-3 iş günü içinde cevap veriyoruz. Destek talebinden kasıt Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki sipariş süreçleriyle ilgili rutin destek işlemleridir. Yoğun bir eğitim programım olduğu için anlık olarak destek sağlamamız mümkün olmuyor. Ancak elimizden gelen en kısa sürede sorunuzu cevaplamaya ve yaşadığınız sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Destek Formu

Her türlü destek talebinizi aşağıdaki form üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Destek E-Postası

Alternatif olarak soru veya mesajınızı aşağıdaki e-posta adresine de gönderebilirsiniz.