Destek

Merhaba, öncelikle hoş geldiniz. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun makul çerçevede çözmek için elimizden geleni yapacağız. Hüseyin Demirtaş Akademi sitesinde sunulan kitap ve eğitimlerle ilgili soruların cevaplarını bu sayfada bulacaksınız. Destek politikası ve destek süreciyle ilgili bilgiler de yine bu sayfada yer alıyor.

Sözün Özü

İnsanın tanıdığı biriyle bile bir alışveriş yapması zor olabilirken eğer buraya ilk kez geldiyseniz aklınızda sorular varsa gayet normal. Herhangi bir sorun yaşıyorsanız sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Kargo mu gecikti, adres mi değişti, şifreniz mi karıştı? Dert değil. Alışverişinizden doğan haklarınızı sunmak ve yaşayabileceğiniz sorunları çözmek için buradayız.

Başka Destek Kanalı Var mı?

Hüseyin Demirtaş Akademi ürün ve hizmetleri ile ilgili resmi destek kanalı bu sayfadır. Sosyal medya hesapları veya farklı e-posta hesapları destek amacıyla takip ETMİYORUZ. Yani bir sorunuz veya destek talebiniz varsa buradan iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bazen insanlar sosyal medya hesaplarından yazmış oluyor, haftalar sonra görüyoruz ve maalesef vaktinde cevap veremiyoruz. Bu tür bir gecikme yaşanmaması için resmi destek kanalını kullanmanızı öneririz.

Destek Talepleri için Cevap Süresi

Destek taleplerine 2 iş günü içinde cevap veriyorum. Destek talebinden kasıt Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki sipariş süreçleriyle ilgili rutin destek işlemleridir. Yoğun bir eğitim programım olduğu için anlık olarak destek sağlamam mümkün olmuyor. Ancak elimden gelen en kısa sürede sorunuzu cevaplamaya ve yaşadığınız sorunu çözmeye çalışıyorum.

Kargo ile ilgili Sorular

Yurtiçi Kargo tarafından kargo takip numaranız SMS olarak siparişinizi takip eden üçüncü günün akşamına kadar gönderilir. Eğer kargo takip numaranız SMS olarak ulaşmadı ise aşağıdaki destek formu üzerinden bana yazın, kargo şubemiz ile görüşüp sizi bilgilendireyim. Kargo süreçleri ile ilgili bilgiler için Kargo sayfasını ziyaret edin. 

Eğitimlere Erişim

Kayıt olmuş olduğunuz eğitimlere erişmek için Eğitimlerim sayfasına gidin.

Şifre Değiştirme

Eğer şifrenizi unuttuysanız, buraya tıklayıp değişebilirsiniz.

Destek Formu

Her türlü destek talebinizi aşağıdaki form üzerinden bana gönderebilirsiniz.