Kitaplar

Kitaplarım şu ana kadar binlerce öğrenciye daha iyi İngilizce okumayı, yazmayı ve daha iyi İngilizce konuşmayı öğretti. Bir kitap hazırlarken benim için en temel nokta mesleki ve akademik tecrübelerimi birleştirip öğrencilerin ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmak.

İşte bu yüzden bu kitaplar çoğu öğrenciye çoğu zaman bulamadıkları başarı ve güveni veriyor.

Reading Rehberi

Reading Rehberi, farklı, yenlikçi ve pratik bir İngilizce okuduğunu anlama kitabı. Reading Rehberi, kelime ve cümle seviyesinden başlayıp paragraf ve kompleks İngilizce metinlere kadar ilerleyen kapsamlı bir içeriğe sahip. Tüm cümle ve örnek metinlerin Türkçe çevirilerini de içerdiği için bireysel çalışma ve İngilizce okuyup anladığınızı teyit etmek için ideal bir kaynak.

Reading Rehberi, İngilizce gramer cümle örnekleri, İngilizce özlü söz örnekleri, İngilizce temel paragraf örnekleri, İngilizce kompleks paragraf örnekleri, İngilizce ileri seviye metin örnekleri ve İngilizce haber örnekleri ünitelerinden oluşuyor.

Essay Rehberi

Essay Rehberi, İngilizce paragraf ve kompozisyon yazmayı adım adım, onlarca gerçek örnek üzerinden pratik bir şekilde anlatan bir kitap. Özellikle Proficiency, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan ya da iş hayatında daha iyi İngilizce yazılar yazmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir kitap.

Essay Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Essay Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

 

“Merhabalar. 4 senedir odtü’nün hazirlik sınavında takılıp bölümüme başlayamamıştım. 2 seneden sonra okulum bana eylülden eylüle sinav şansi tanidi ben de ielts e hazirlanmak zorunda kaldim. İngilizcem gerçekten vasatti ingilizceyi hiç sevmediğim için. Kitabinizi öğrenince hemen aldim internetten yolladiginiz kaynaklarda o kadar iyi oldu ki ieltsten 6 alarak gecebildim bu mayis ayinda. Emekleriniz icin gercekten cok tesekkurederim. Beni o kadar mutlu ettiniz ki sinavi gecince konvoy yaptim okulun içinde. Teşekkurler tekrar emekleriniz için. Saygilar” — Ayberk

Speaking Rehberi

Speaking Rehberi okurlara İngilizce konuşmanın mantığını ve etkili İngilizce konuşabilmek için gerekli pratik ve teorik altyapıyı yüzlerce örnek ve çeviri ile sunan en kapsamlı İngilizce konuşma kaynaklarından birisi. Speaking Rehberi modüler yapısı ile İngilizce konuşma sınavlarına, mülakatlara ya da TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için ideal bir kitap.

Speaking Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Speaking Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

“Hüseyin bey sizin yayınladığınız speaking rehberi varken başka bir rehbere gerek olmaz. Ellerinize gücünüze sağlık.” — Ender