İngilizce Kitaplar

Kitaplarım şu ana kadar binlerce öğrenciye daha iyi İngilizce okumayı, yazmayı, dinlemeyi ve daha iyi İngilizce konuşmayı öğretti. Bir kitap hazırlarken benim için en temel nokta mesleki ve akademik tecrübelerimi birleştirip öğrencilerin ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmak.

İşte bu yüzden bu kitaplar çoğu öğrenciye çoğu zaman bulamadıkları başarı ve güveni veriyor.

Avantajlı Kitap Setleri

Sayfanın sonunda tüm Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarını içeren avantajlı kitap setlerini bulabilirsiniz.

Reading Rehberi

Reading Rehberi, farklı, yenlikçi ve pratik bir İngilizce okuduğunu anlama kitabı. Reading Rehberi, kelime ve cümle seviyesinden başlayıp paragraf ve kompleks İngilizce metinlere kadar ilerleyen kapsamlı bir içeriğe sahip. Tüm cümle ve örnek metinlerin Türkçe çevirilerini de içerdiği için bireysel çalışma ve İngilizce okuyup anladığınızı teyit etmek için ideal bir kaynak.

Reading Rehberi, İngilizce gramer cümle örnekleri, İngilizce özlü söz örnekleri, İngilizce temel paragraf örnekleri, İngilizce kompleks paragraf örnekleri, İngilizce ileri seviye metin örnekleri ve İngilizce haber örnekleri ünitelerinden oluşuyor.

Essay Rehberi

Essay Rehberi, İngilizce paragraf ve kompozisyon yazmayı adım adım, onlarca gerçek örnek üzerinden pratik bir şekilde anlatan bir kitap. Özellikle Proficiency, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan ya da iş hayatında daha iyi İngilizce yazılar yazmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir kitap.

Essay Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Essay Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

 

“Merhabalar. 4 senedir odtü’nün hazirlik sınavında takılıp bölümüme başlayamamıştım. 2 seneden sonra okulum bana eylülden eylüle sinav şansi tanidi ben de ielts e hazirlanmak zorunda kaldim. İngilizcem gerçekten vasatti ingilizceyi hiç sevmediğim için. Kitabinizi öğrenince hemen aldim internetten yolladiginiz kaynaklarda o kadar iyi oldu ki ieltsten 6 alarak gecebildim bu mayis ayinda. Emekleriniz icin gercekten cok tesekkurederim. Beni o kadar mutlu ettiniz ki sinavi gecince konvoy yaptim okulun içinde. Teşekkurler tekrar emekleriniz için. Saygilar” — Ayberk

Speaking Rehberi

Speaking Rehberi okurlara İngilizce konuşmanın mantığını ve etkili İngilizce konuşabilmek için gerekli pratik ve teorik altyapıyı yüzlerce örnek ve çeviri ile sunan en kapsamlı İngilizce konuşma kaynaklarından birisi. Speaking Rehberi modüler yapısı ile İngilizce konuşma sınavlarına, mülakatlara ya da TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için ideal bir kitap.

Speaking Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Speaking Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

“Hüseyin bey sizin yayınladığınız speaking rehberi varken başka bir rehbere gerek olmaz. Ellerinize gücünüze sağlık.” — Ender

Listening Rehberi

Listening Rehberi kitabı İngilizce dinleme becerinizi temelden başlatıp modüler bir şekilde adım adım geliştirecek bir kitap. İlk önce İngilizce dinleme becerinizi geliştirmek için bilmeniz gereken temel teorik ve pratik konuları işliyoruz. Sonrasında ise sırayla İngilizce harfler, sayılar, çok sık kullanılan kelimeler, ileri seviye İngilizce akademik kelimeler ile ilgili dinleme alıştırmalarını tamamlıyoruz. Daha sonra cümle seviyesine geçip özenle seçilmiş İngilizce özlü sözlerle dinleme pratiği yapıyoruz. Bunu takiben İngilizce parçalar ve diyaloglara geçiş yapıp onlarca farklı konuda dinleme anlama becerimizi ve kelime dağarcığımızı geliştiriyoruz.

Avantajlı Kitap Setleri

Kitaplar
279 ₺
Listening Rehberi kitabı
Reading Rehberi kitabı
Essay Rehberi kitabı
Speaking Rehberi kitabı
Ücretsiz Kargo
Reading Analiz grubuna katılım hakkı
Ekstra essay örnekleri, videoları ve yardımcı kaynaklar içeren Essay Rehberi online destek eğitimi
Ekstra örnekler, ses dosyaları, video ve transkriptler içeren Speaking Rehberi online destek eğitimi
Bu paketteki video eğitimlere 1 yıl erişim
100+ ₺ avantajlı
Satın Al

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Kargo Bilgileri

Siparişiniz, sipariş tarihini takip eden 2 iş günü içinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Türkiye içi tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Yurtiçi Kargo ile SMS bilgilendirme anlaşmamız bulunuyor. Bu kapsamda Yurtiçi Kargo, kargonuzu teslim aldığı gün akşam saatlerinde kargo takip numaranızı siparişiniz sırasında belirttiğiniz telefon numarasına SMS olarak gönderiyor. Türkiye dışındaki ülkelere gönderim için Yurtdışı Kargo sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kargo takibi ile ilgili sorularınızı Destek sayfası üzerinden yazabilirsiniz.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Bu açıdan genel olarak kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrenciler çok memnun oluyor, eşine, dostuna sevdiklerine öneriyor. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.