Kitaplar

Essay Rehberi ve Speaking Rehberi kitaplarım şu ana kadar binlerce öğrenciye daha iyi İngilizce yazmayı ve daha iyi İngilizce konuşmayı öğretti.

Essay Rehberi

Essay Rehberi, İngilizce paragraf ve kompozisyon yazmayı adım adım, onlarca gerçek örnek üzerinden pratik bir şekilde anlatan bir kitap. Özellikle Proficiency, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan ya da iş hayatında daha iyi İngilizce yazılar yazmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir kitap.

Essay Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Essay Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

 

“Merhabalar. 4 senedir odtü’nün hazirlik sınavında takılıp bölümüme başlayamamıştım. 2 seneden sonra okulum bana eylülden eylüle sinav şansi tanidi ben de ielts e hazirlanmak zorunda kaldim. İngilizcem gerçekten vasatti ingilizceyi hiç sevmediğim için. Kitabinizi öğrenince hemen aldim internetten yolladiginiz kaynaklarda o kadar iyi oldu ki ieltsten 6 alarak gecebildim bu mayis ayinda. Emekleriniz icin gercekten cok tesekkurederim. Beni o kadar mutlu ettiniz ki sinavi gecince konvoy yaptim okulun içinde. Teşekkurler tekrar emekleriniz için. Saygilar” — Ayberk

Speaking Rehberi

Speaking Rehberi okurlara İngilizce konuşmanın mantığını ve etkili İngilizce konuşabilmek için gerekli pratik ve teorik altyapıyı yüzlerce örnek ve çeviri ile sunan en kapsamlı İngilizce konuşma kaynaklarından birisi. Speaking Rehberi modüler yapısı ile İngilizce konuşma sınavlarına, mülakatlara ya da TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için ideal bir kitap.

Speaking Rehberi ile ilgili detaylı bilgiyi, örnekleri, resimleri ve öğrenci yorumlarını Speaking Rehberi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

“Hüseyin bey sizin yayınladığınız speaking rehberi varken başka bir rehbere gerek olmaz. Ellerinize gücünüze sağlık.” — Ender