Listening Rehberi

Listening Rehberi, İngilizce dinleme & anlama becerisini geliştirmek isteyen öğrencilerden için temelden ileri seviyeye yüzlerce alıştırma sunuyor.

Listening Rehberi kitabında Neler Var?

Kitap modüler bir yapı ile ilerliyor. İlk önce İngilizce harfler, sesler ve sayılar ile ilgili bol bol dinleme alıştırması ile temelleri sağlam bir şekilde atıyoruz. Daha sonra onlarca cümle seviyesinde dinleme ve kelime tamamlama alıştırması ile cümleyi takip etme ve kelimeleri yakalayıp yazabilmek becerisini geliştiriyoruz. Bunu takiben paragraf seviyesinde dinleme alıştırmaları başlıyor. Bu kez bir uzun paragrafları dinlerken çok sayıda kelimeyi dinleyip yakalama ve yazabilme becerisini geliştiriyoruz. Bu altyapı çalışmalarının ardından eğitimden tarihe farklı konularda onlarca konu ile ilgili kolaydan zora dinleme parçaları ile ilgili dinleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Listening Rehberi Tanıtım Videosu

Listening Rehberi kitabı ile ilgili tüm detaylar, örnekler, kitabın işleyişi, mantığı ve püf noktalarını sizin için tek tek anlattım. Videoda değinmediğim ya da merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz.

Listening Rehberi Sipariş

Listening Rehberi kitabı ile hem yıllardır bireysel eğitimlerimizde ve online eğitimlerimizde kazandığımız tecrübe ve birikimi paylaşmayı hem de İngilizce dinleme anlama becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kendi başlarına, kendi ilerleme hızlarına göre çalışabilecekleri kapsamlı ve pratik bir kaynak geliştirmeyi hedefledik.

Listening Rehberi
79 ₺
Listening Rehberi kitabı
Ücretsiz Kargo
Reading Analiz grubuna katılım hakkı
Satın Al
Kitaplar
279 ₺
Listening Rehberi kitabı
Reading Rehberi kitabı
Essay Rehberi kitabı
Speaking Rehberi kitabı
Ücretsiz Kargo
Reading Analiz grubuna katılım hakkı
Ekstra essay örnekleri, videoları ve yardımcı kaynaklar içeren Essay Rehberi online destek eğitimi
Ekstra örnekler, ses dosyaları, video ve transkriptler içeren Speaking Rehberi online destek eğitimi
Bu paketteki video eğitimlere 1 yıl erişim
100+ ₺ avantajlı
Satın Al

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Kargo Bilgileri

Siparişiniz, sipariş tarihini takip eden 2 iş günü içinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Türkiye içi tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Yurtiçi Kargo ile SMS bilgilendirme anlaşmamız bulunuyor. Bu kapsamda Yurtiçi Kargo, kargonuzu teslim aldığı gün akşam saatlerinde kargo takip numaranızı siparişiniz sırasında belirttiğiniz telefon numarasına SMS olarak gönderiyor. Türkiye dışındaki ülkelere gönderim için Yurtdışı Kargo sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kargo takibi ile ilgili sorularınızı Destek sayfası üzerinden yazabilirsiniz.

Listening Rehberi kitabı kimin için?

Listening Rehberi kitabı temel ve orta seviye İngilizce dinleme & anlama becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlandı. Kitaptan yararlanabilmek için en az orta seviyede İngilizce okuma anlama becerisine sahip olmanızı öneririz. Eğer Reading Rehberi kitabınız varsa, ilk önce Reading Rehberi kitabınızı bitirip daha sonra Listening Rehberi kitabına geçmenizi öneririz.

Listening Rehberi, TOEFL Listening, IELTS Listening, PTE Listening ve Proficiency Listening sınavları için çok yararlı bir destek kaynağıdır. Bu tür sınavlarda genelde uzun dinleme parçaları olur ve ileri seviye bir İngilizce dinleme becerisi beklenir. Ancak bir öğrencinin bu tür uzun ve ileri seviye dinleme alıştırmaları ile başa çıkabilmesi için önce temel ve orta seviyede sağlam bir İngilizce dinleme & anlama altyapısı oluşturması gerekir. İşte Listening Rehberi kitabının da amacı bu! Size sağlam bir İngilizce dinleme altyapısı kazandırarak TOEFL, IELTS, PTE, İngilizce hazırlık atlama gibi sınavların dinleme yani listening bölümlerine sağlıklı bir şekilde hazırlanmanızı sağlamak.

Listening Rehberi Modülleri

  • İngilizce harf alıştırmaları
  • İngilizce sayı alıştırmaları
  • İngilizce temel & orta seviye kelime alıştırmaları
  • İngilizce ileri seviye kelime alıştırmaları
  • İngilizce cümlelerde eksik kelime tamamlama alıştırmaları
  • İngilizce paragraf dinleme & tamamlama alıştırmaları
  • İngilizce diyalog & konuşma dinleme alıştırmaları

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Listening Rehberi
79 ₺
Listening Rehberi kitabı
Ücretsiz Kargo
Reading Analiz grubuna katılım hakkı
Satın Al
Kitaplar
279 ₺
Listening Rehberi kitabı
Reading Rehberi kitabı
Essay Rehberi kitabı
Speaking Rehberi kitabı
Ücretsiz Kargo
Reading Analiz grubuna katılım hakkı
Ekstra essay örnekleri, videoları ve yardımcı kaynaklar içeren Essay Rehberi online destek eğitimi
Ekstra örnekler, ses dosyaları, video ve transkriptler içeren Speaking Rehberi online destek eğitimi
Bu paketteki video eğitimlere 1 yıl erişim
100+ ₺ avantajlı
Satın Al

Sık Sorulan Sorular

Listening Rehberi ses dosyalarına nereden erişebilirim?

Listening Rehberi ses dosyalarına mp3 formatında buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadan ses dosyalarını tek tek ya da toplu olarak indirip bilgisayar, tablet ya da telefonunuzda dinleyebilirsiniz.

 

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Bu açıdan genel olarak kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrenciler çok memnun oluyor, eşine, dostuna sevdiklerine öneriyor. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

 


Etiket: listening kitabı, ingilizce listening kitabı, ingilizce dinleme kitabı