İngilizce Saati programı güncel ve değerli konularda tamamen İngilizce sohbetlerden oluşan ilk podcasti/internet programı olarak yayın hayatına başladı. İngilizce Saati dinleyenlerin İngilizce dinleme becerilerini, telaffuzlarını, kelime dağarcıklarını ve genel kültürlerini geliştirmek için seyahatten yapay zekaya kadar pek çok İngilizce konuyu derinlemesine ele alıyor. İki kişilik etkileşimli sohbetlerle hem eğlenceli hem de öğretici bir format sunuyor.

İngilizce Saati programının bölümlerine Spotify, Apple Podcasts, Stitcher ve Google Podcast uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

İngilizce Saati Plus

İngilizce Saati Plus ile İngilizce Saati yayınlarını sizin için daha verimli ve keyifli kılacak ek kaynaklara ulaşın.

Tüm Bölümlerin Transkriptleri

İngilizce Saati Plus üyeleri üyelikleri boyunca tüm İngilizce Saati bölümlerinin transkriptlerine ulaşıyorlar. Böylece tüm bölümleri hem dinleyip tekrar edebilir hem de detaylıca okuyup kelime ve okuma çalışması yaparak her şeyi derinlemesine analiz edebilirsiniz. Örnek bir transkript incelemek için isterseniz Viral Transformation – İngilizce Saati #43 dosyasını indirebilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Ses Dosyalarına Erişim

İngilizce Saati Plus üyeleri üyelikleri boyunca tüm İngilizce Saati bölümlerinin ses dosyalarına erişebiliyorlar. Böylece internet olsun ya da olmasın tüm bölümleri indirip istediğiniz yerde, istediğiniz formatta ve istediğiniz cihazda dinleyebilirsiniz.

İngilizce Saati Plus

İngilizce Saati Plus – 3 Aylık

459 ₺

  • Şu ana kadarki tüm İngilizce Saati bölümlerinin transkriptleri/metinleri (270+ sayfa, 84900+ kelime)
  • Şu ana kadarki tüm İngilizce Saati bölümlerinin ses dosyaları
  • 3 ay boyunca yayınlanacak tüm İngilizce Saati bölümlerinin transkriptleri/metinleri
  • * Üyeliğiniz 3 ay geçerlidir ve kendiliğinden yenilenmez

İngilizce Saati Plus – 12 Aylık

549 ₺

  • Şu ana kadarki tüm İngilizce Saati bölümlerinin transkriptleri/metinleri (270+ sayfa, 84900+ kelime)
  • Şu ana kadarki tüm İngilizce Saati bölümlerinin ses dosyaları
  • 12 ay boyunca yayınlanacak tüm İngilizce Saati bölümlerinin transkriptleri/metinleri
  • * Üyeliğiniz 12 ay geçerlidir ve kendiliğinden yenilenmez

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

İngilizce Saati Dinleyicilerinden Yorumlar

İngilizce Saati programına yapılan yorumlar bize heyecan ve motivasyon sundu. Böylesi güzel geridönüşler iyi bir iş yaptığımızı bir kez daha hissettirdi. Ben de bu yorumlardan bir kısmını tarihe not düşmek için derledim.

Esma Bolat

Hocam anlamaya çalıştıkça daha çok kaptırıyor insan kendini sohbete.. Dinlerken hiç sıkılmadım. Bir çok yeri anlayabildim ve telaffuzunuz sayesinde anlamını bilmediğim kelimeleri, yazılışına bakmadan kafamda canlandırabildim. Her geçen gün daha güzel şeyler yapıyorsunuz hocam bunun için size ne kadar teşekkür etsek az 🙂

Sabriye Benes

Ne desem artık daha size ne yazsam bilemedim Hocam. Süpersiniz..Ben inanıyorum ve gerçekten de İngilizce sizin işiniz, emeğiniz ve bizlerin faydasına sunduğunuz şu videolar için size ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız..

Yusuf Vakkasoglu

Hocam bu gerçekten mükemmel bir hizmet. Bu kalitede eğitime genelde büyük miktarlar harcayabilen insanlar sahip olabiliyordu. Ama sayenizde şimdi öğrenmek isteyen herkes buna ulaşabiliyor. Öl deyin ölelim Hocam:))

Halidin Ozturk

It was really enjoyable to listen your conversation.You are totally perfect and we r really lucky to meet you who is very professional and addicted to their profession.It’s nice to listen you and we are looking forward to your new episodes.Thanks for sharing and everything that u can teach us .

yıldırım doğan

Fantastic. I like it. Rather than listening to Luke podcast, i prefer to listen your conversation. Keep going. People will like it. Your sentence, collocations or other vocabularies are so useful and common that we can face with them in everywhere especially daily conversation. Perfect.

Nurşen Özsayın

Merhaba Hüseyin hocam emeğinize sağlık o kadar güzel birşey yapiyosunuz ki yıllardır ingilizce çalışıp öğrenemeyeler icin anlattığınız her bir bilgi o kadar değerli ve öğretici ki ben sizi keşfetmeden önce ingilizceyi tam anlamıyla ogrenemiyecegimi dusunuyorudum ama sizin videolarınızı izlediğimden beri bakış açım değişti emeğinize ve yüreğinize sağlık hocam

abdulkadir temurtaş

Bugüne kadar hep yabancılardan dinlediğimiz bir podcast i 2 Türk ün seslendirmesi
Çok başarılı.

Kerem Enes YILMAZ

Hocam Türkiye’de böyle şeyler görmek mükemmel ötesi. Çünkü genelde belli bir eşiği geçenler; ben çok çektim buralara gelene kadar deyip arkasına hiç bakmıyor. Hintlilere bu konuda çok ozenirdim hep herkes birbirinin elinden tutup yardimci olmaya çalışıyor. Win-win kültürü hakim. Bizde ise sıfır toplamli oyunlar dönüyor. Nasil kaybettirebilirim ya da ayağını kaydirabilirim ki ben daha da yukari cikarim, sivrilirim şeklinde. Bu yüzden bu cabalarinizdan ötürü Türkiye’de bir ilk olarak sizi gönülden kutluyorum. İyi çalışmalar dilerim.

neslihan

bir konuya odaklanılarak konuşulması çok daha iyi olmuş. bence iki Türkün akıcı ingilizce konuşmasını dinlemek hepimize cesaret verecek. teşekkür ediyorum.

Anarşist Kullanıcı

hocam tonlamanız gerçekten o kadar güzel ki ayrıca anlaşılır olması için tam olarak seviyeme göre konuşuyorsunuz vurgularınızdan kelimenin anlamını bilmiyor olsam dahi cümlenin süzülüşüne göre anlayabiliyorum

Hayrunnisa Ses

These episodes are not just related with English exams. I have remembered how attention is important to succeed that I forgot for a long time. Thank u so much. Excellent as always

ibrahim ömeroğlu

Good job guys, you are leading the learning of English in Turkey.

Sık Sorulan Sorular

Eğitime Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapmalıyım?

Öncelikle eğitiminizin size başarı ve ilerleme getirmesini diliyoruz. Sizi de bu eğitimle hedeflerine ulaşan öğrenciler arasında görmek ve başarı hikayenizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim kaydınız tamamlandıktan sonra Eğitimlerim sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaparken siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresi ve şifre gerekecek. Şifre gelmediyse o sayfa üzerinden yeni bir şifre alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir.

Eğitimlerim sayfasına giriş yaptığınızda tüm kayıt olduğunuz aktif eğitimler listesini göreceksiniz. Çalışmak istediğiniz eğitimin adına tıkladığınızda ders listesi sayfası açılır. Bu sayfadan dersleri sırayla bitirmenizi öneririz.

Teknik Destek Politikası

Amacımız verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak. Bu amaçla karşılaştığınız sorunlar olursa çözmek için ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hem sizin vaktinize ve emeğinize hem de kendi vaktimize ve emeğimize saygı duyuyoruz. Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden kayıt olduğunuz eğitimlerle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir. Bizden kaynaklı sisteme erişememe ya da süre kaybı gibi bir durum olursa destek ekibimiz üyeliğinizi bu kayıp yaşanan süre kadar uzatacaktır.

Eğitim Destek Politikası

Her bir eğitimle ilgili olarak sunulan destek türü ve politikası o eğitimin tanıtım sayfasında belirtilir. Örneğin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde yazma ve konuşma ödevleri ve bunlara bağlı olarak bu ödevlerle ilgili ödev kontrol ve geribildirim desteği sunuluyor. Genel olarak eğitimlerle ilgili kayıtlı öğrencilerimizden gelen sorulara ortalama 1-3 iş günü içerisinde e-posta ile cevap veriyoruz.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrencilerden bize ilham ve enerji veren başarı hikayeleri duyuyoruz. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.