Hüseyin Demirtaş Akademi İngilizce Video Eğitim paketleri ile İngilizcenize sınıf atlatın, başarınızı ve güveninizi artırın. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirecek uzman video eğitim paketleri ile yeni ve etkili bir İngilizce öğrenme deneyimi sizin de hakkınız.

İngilizce öğrenmek ve İngilizcenizi geliştirmek hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda kendinize yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biri. İyi bir İngilizce sizi öne geçirir ve yeni kapılar açar. Nitelikli bir İngilizce eğitimine ulaşabilmeniz için eğitimlerimiz ve kaynaklarımızla yanınızdayız.

Amacımız Ne?

Hüseyin Demirtaş Akademi video eğitim paketlerinin amacı birinci sınıf eğitimi daha erişilebilir ve ulaşılabilir kılmak. İngilizcenizi ciddi manada geliştirmek, akademik ve mesleki hedeflerine ulaşmak isteyen her öğrenci elbette alanında uzman, hem teorik hem pratik bilgiye hakim, güvenebileceği bir hocayla çalışmak ister. Hedefimiz, eskiden birebir olarak belki de sadece Türkiyenin önde gelen ailelerine, iş insanlarına ve kurumlarına sunduğumuz, başarı getiren eğitim ve rehberlik çalışmalarını internetin gücüyle size de sunabilmek.

Hem Türkiye 🇹🇷 hem de Dünya 🌍 için İngilizce

Kitap ve eğitimlerimiz şu ana kadar Türkiyenin 81 ilinden okurlarımız ve öğrencilerimizle buluştu. İstanbul’dan Kars’a, Edirne’den Ağrı’ya kadar ülkemizin dört bir yanından okurlarımıza rehberlik etmenin mutluluğunu hissediyoruz.

Türkiye ile başlayan hikayemiz dünyaya açıldı. Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarımız ve video eğitim paketlerimiz şu ana kadar dünyanın dört bir yanına ulaştı.

 • İngiltere 🇬🇧
 • Kanada 🇨🇦
 • ABD 🇺🇸
 • Avustralya 🇦🇺
 • Malezya 🇲🇾
 • Hollanda 🇳🇱
 • İsveç 🇸🇪
 • Azerbaycan 🇦🇿
 • Bulgaristan 🇧🇬
 • Kazakistan 🇰🇿
 • Fransa 🇫🇷
 • Katar
 • İsveç 🇸🇪
 • KKTC
 • Özbekistan

Hem Türkiyedeki öğrencilerimize hem de dünyanın dört bir yanından özellikle de İngilizce konuşulan ülkelerden aramıza katılan ve başarı hikayeleri ile bizi gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Umarım bir gün kutuplara da ulaşırız 🙂

Bu Video Eğitim Paketleri Kimin için?

 • Klasik kurslardan, düzensiz ve ne anlattığından haberi olmayan eğitim sistemlerinden sıkıldıysanız
 • Yıllardır farklı yaş, meslek ve seviyelerden öğrenciye İngilizce hedeflerine ulaşmada başarı sağlamış bir sistem arıyorsanız
 • İnternet üzerinden 7/24, trafik ve yol derdi çekmeden kendi programınıza göre İngilizce öğrenmek istiyorsanız
 • YDS, TOEFL, IELTS, PTE, Proficiency gibi bir sınava hazırlanıyorsanız
 • Bireysel çalışma disiplininiz varsa
 • Mış gibi olsun diye değil detaylı bir programla baştan sona İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız
 • Ve hepsinden önemlisi şu ana kadar yüz binlerce öğrenciye dersleri, kitapları ve eğitimleri ile rehberlik eden Hüseyin Demirtaş yaklaşımı ve tecrübesi ile çalışmak istiyorsanız

O zaman bu program size göre!

Etkili & Kapsamlı İngilizce Video Eğitimler

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde farklı beceri ve seviyeler için pratik, etkili ve kapsamlı eğitimler sunuyoruz. Her bir eğitimin tanıtım sayfasında detaylı eğitim içeriğine, öğrenci yorumlarına ve örnek derslere ulaşabilirsiniz. Amacımız hedef ve ihtiyaçlarınıza en uygun eğitimi bulmanızı sağlamak.

Modüler İngilizce Eğitim & Gelişim Sistemi

Hüseyin Demirtaş Akademi video eğitim paketlerine ihtiyaç ve hedeflerinize göre tek tek kayıt olabilirsiniz.

Reading — İngilizce Okuduğunu Anlama Eğitimleri

3 aşamada temelden ileri seviyeye İngilizce okuma anlama becerinizi zirveye çıkarın.

Writing — İngilizce Yazı Yazma Eğitimi

Writing Akademi ile İngilizce cümle seviyesinden kompozisyon seviyesine kadar bilmeniz gereken her şey bir arada.

 • Writing Akademi – Temelden İleri Seviyeye İngilizce Yazı Yazma Eğitimi

Speaking — İngilizce Konuşma Kursu

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini hep birlikte kullanarak daha sağlam ve kaliteli bir İngilizce konuşma becerisi geliştiriyoruz.

Translation — İngilizce Çeviri Eğitimi

İngilizce okuma ve yazma becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarıp İngilizce çeviri sürecini anlamanızı ve uygulamanızı sağlayacak eğitim:

Öğrencilerimizin Yorumları 🏆

Hüseyin Demirtaş Akademi video eğitim programları ile ilgili öğrencilerimizden yorumları sizin için derledik. Her bir eğitimin tanıtım sayfasında detaylı öğrenci yorumlarını, değerlendirmeleri ve programla ilgili sık sorulan soruları bulabilirsiniz.

Abdülkadir – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Yorumu

Hüseyin hocam selamlar,
“İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi” video eğitim serisini bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar grammer üzerinden görmüş olduğumuz eğitim sisteminden sıyrılarak ingilizceyi doğru şekilde anlamaya başladığımdan dolayı çok memnunum. Yabancı dile olan yaklaşımınız sayesinde daha kolay bir şekilde ilerleme sarfedebileceğimi farkettim. Şimdi de bu sürecime Reading Akademi ve sonrasında diğer eğitimleriniz ile devam etmek istiyorum.
Saygılarımla,

Furkan — Reading Akademi

“Eğitimin çeyreğini bitirdim. Bu kadarı bile okuduğumu anlama becerim üzerinde oldukça etkili oldu.” — Furkan

Gülşah — İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı

Merhaba hocam,
Öncelikle geçen haftaki ders benim açımdan oldukça verimli geçti. Derste geçen kelimelerin birçoğuyla günlük yaşantımda karşılaştım diyebilirim. Bunlardan biri de pek çıkacağına ihtimal vermediğim ”to blackmail” oldu. Eminim önümüzdeki derslerin de bizlere katkısı büyük olacaktır. İlginiz için teşekkür ederim. Derslerde sadece bir cümleyle sınırlı kalmayıp farklı konularda da kullanabileceğimiz kalıplara yer vermenizin eğitimi verimli kıldığını düşünüyorum. Derste ”belki çok uzun anlatıyorum” benzeri bir ifadeniz olmuştu ama benim gibi detaya takılanlar için anlattıklarınızın yeterli olduğunu söyleyebilirim. Bu hafta beni en çok şaşırtan şey ise oldukça farklı anladığım için ”Yale degrees”li cümlenin çevirisi oldu.

Nurullah — Writing Akademi

IELTS sinavina hazirlandigim icin bu dersleri degerlendirmeyi dusundum. Kendim writing yazarken hicbir teknik kullanmiyordum daha dogrusu bilmiyordum. Direk aklima ne gelirse rastgele yaziyordum ve belli bir tutarlilik olmuyordu. Daha sonra egitimin daha ilk dersinde bunun benim aradigim ders oldugunu anlamistim. Cunku anlatim kalitesi ve verilen bilgiler tam bir profesyonellik iceriyordu.Egitimin ilk dersinden son dersine kadar elimden gelen gayret ve emegi gostermeye calistim. Hangi essay turune nasil yaklasilacagini, nasil fikir uretilecegini bu programin etkililigi sayesinde ogrendim. Sonuc olarak 14/01/2017 tarihinde girmis oldugum IELTS sinavinda istedigim sonucu aldim. Bunda en buyuk katkida tabiki ileri writing egitimi dersi ve ayrica bu dersi veren HÜSEYIN DEMIRTAS hocam oldu. Kendisine vermis oldugu emekler icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. TESEKKURLER

Nazife — 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu

Merhaba hocam … Ders anlatım tarzınızda çok etkili ama bu kadar düzenli, hızlı ödev ve kontrol geri dönütü beklemiyordum gerçekten, emeğiniz takdire şayan, keşke herkes işini sizin gibi yapsa.
İyi günler dilerim..

Yavuz — Pratik Çeviri Eğitimi

Hüseyin Hocam,

Verdiğiniz dersler ve emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Şuanda ingilizce master tezimi yazma sürecindeyim ve neyi nasıl ifade edeceğimi bulma konusunda derslerinizin çok faydasını gördüm.
 
Özellikle cümleleri bölerek analiz etmek önemli bir fayda sağlıyor.

With Great Power, Comes Great Responsibility!

Büyük güç, büyük sorumluluk getirir! Buradaki eğitimler İngilizce okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerinizi geliştirmek, İngilizcenize ve dil bilincinize sınıf atlatmak için gerekli kapsam ve içeriğe sahip. Ancak bir eğitim, o eğitimi uygulayan, o eğitimi takip eden öğrencinin emeği ve özverisi kadar sonuç verir. Aynı egzersiz aleti ile haftada her gün spor yapan kişi ile haftada bir gün spor yapan kişinin alacağı sonuç aynı olmaz. Benzer şekilde aynı kitabı bir kez okuyanla birkaç kez okuyup derinlemesine analiz eden kişilerin alacağı verim de farklı olur. Tam da bu şekilde kayıt olduğunuz eğitimleri ne kadar disiplinli, ne kadar düzenli ve ne kadar derinlemesine anlayıp analiz ederek bitirirseniz o derece fayda görürsünüz, o derece ilerlersiniz. Bu eğitimler sizi hedeflerinize ulaştırmak, İngilizceyi bir düşman değil hayatınızı renklendiren bir dosta çevirmek için hazırlandı. Ancak İngilizceyle dost olmak, İngilizceyi en büyük destekçinize dönüştürmek için sizin azminize ihtiyacımız var.

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Eğitime Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapmalıyım?

Öncelikle eğitiminizin size başarı ve ilerleme getirmesini diliyoruz. Sizi de bu eğitimle hedeflerine ulaşan öğrenciler arasında görmek ve başarı hikayenizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim kaydınız tamamlandıktan sonra Eğitimlerim sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaparken siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresi ve şifre gerekecek. Şifre gelmediyse o sayfa üzerinden yeni bir şifre alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir.

Eğitimlerim sayfasına giriş yaptığınızda tüm kayıt olduğunuz aktif eğitimler listesini göreceksiniz. Çalışmak istediğiniz eğitimin adına tıkladığınızda ders listesi sayfası açılır. Bu sayfadan dersleri sırayla bitirmenizi öneririz.

Teknik Destek Politikası

Amacımız verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak. Bu amaçla karşılaştığınız sorunlar olursa çözmek için ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hem sizin vaktinize ve emeğinize hem de kendi vaktimize ve emeğimize saygı duyuyoruz. Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden kayıt olduğunuz eğitimlerle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir. Bizden kaynaklı sisteme erişememe ya da süre kaybı gibi bir durum olursa destek ekibimiz üyeliğinizi bu kayıp yaşanan süre kadar uzatacaktır.

Eğitim Destek Politikası

Her bir eğitimle ilgili olarak sunulan destek türü ve politikası o eğitimin tanıtım sayfasında belirtilir. Örneğin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde yazma ve konuşma ödevleri ve bunlara bağlı olarak bu ödevlerle ilgili ödev kontrol ve geribildirim desteği sunuluyor. Genel olarak eğitimlerle ilgili kayıtlı öğrencilerimizden gelen sorulara ortalama 1-3 iş günü içerisinde e-posta ile cevap veriyoruz.

İngilizce Video Eğitimler & Önerilen Sıralama

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden farklı beceri ve seviyelere yönelik sunulan tüm kapsamlı video eğitim paketlerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden erişebilirsiniz. Eğitimleri öğrencilerimize önerdiğimiz sırayla sunduk. Bu eğitimler arasında en temel diyebileceğimiz eğitim İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi. En ileri seviye diyebileceğimiz eğitim ise Pratik Çeviri Eğitimi.

Eğitimdeki Video Dersleri İndirebilir miyim?

Eğitimlerde yer alan video dersler sadece Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden online olarak erişime açıktır. Telif hakları kapsamında izinsiz indirilmesi veya paylaşılması suç teşkil eder.

Eğitim Üyeliğimi Dondurabilir miyim?

Video eğitim paketlerimizde öğrencilerimize üyelik dondurma seçeneği sunuyoruz. Böylece çalışmanızın mümkün olmadığı bir dönemde ya da dönemlerde üyeliğinizi dondurup programınız müsaitleştiği zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üyeliğinizi dondurmak ya da yeniden aktive etmek için Destek sayfasından asistanımıza ulaşabilirsiniz. Üyelik dondurma süresi kayıtlı olduğunuzun program süresinin 2 katı ile sınırlıdır.

Eğitim Üyeliğimi Paylaşabilir miyim?

Her bir video eğitim paketi üyeliği kişiye özeldir ve devredilemez. Üçüncü kişilerle paylaşma izni yoktur. Bu tür bir davranış hesabınızın kapanmasına sebep olabilir.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Okurlarımızdan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Şimdi ünide hazırlık okuyacağım yanında alırsam faydalı olur mu?

 • Evet bu paketleri Koç, Boğaziçi, İTÜ, Özyeğin gibi pek çok üniversiteden öğrencilerimiz hazırlık sınıfına takviye olarak ya da direk hazırlık atlama sınavına hazırlık için kullanıyor.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrencilerden bize ilham ve enerji veren başarı hikayeleri duyuyoruz. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

Sorunuz mu var?

Kendiniz için en iyi kaynağı seçebilmeniz için sık sorulan soruların cevaplarını, kitap ve eğitim içeriklerini ve örneklerini Hüseyin Demirtaş Akademi tanıtım sayfalarında paylaşıyoruz. Ancak eğer aradığınız sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız aşağıdaki Destek formu üzerinden sorunuzu bize iletebilirsiniz. Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitimleri ile ilgili okurlarımız ve öğrencilerimizden gelen sorulara 1-3 iş günü içerisinde cevap veriyoruz.