İngilizce Video Eğitim Paketleri – Yenilikçi & Özelleşmiş

Hüseyin Demirtaş Akademi İngilizce Video Eğitim paketleri ile İngilizcenize sınıf atlatın, başarınızı ve güveninizi artırın. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirecek uzman video eğitim paketleri ile yeni ve etkili bir İngilizce öğrenme deneyimi sizin de hakkınız.

Bu Video Eğitim Paketleri Kimin için?

 • Klasik kurslardan, düzensiz ve ne anlattığından haberi olmayan eğitim sistemlerinden sıkıldıysanız
 • Yıllardır farklı yaş, meslek ve seviyelerden öğrenciye İngilizce hedeflerine ulaşmada başarı sağlamış bir sistem arıyorsanız
 • İnternet üzerinden 7/24, trafik ve yol derdi çekmeden kendi programınıza göre İngilizce öğrenmek istiyorsanız
 • YDS, TOEFL, IELTS, PTE, Proficiency gibi bir sınava hazırlanıyorsanız
 • Bireysel çalışma disiplininiz varsa
 • Mış gibi olsun diye değil detaylı bir programla baştan sonra İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız
 • Ve hepsinden önemlisi şu ana kadar yüz binlerce öğrenciye dersleri, kitapları ve eğitimleri ile rehberlik eden Hüseyin Demirtaş yaklaşımı ve tecrübesi ile çalışmak istiyorsanız

O zaman bu program size göre!

Etkili & Kapsamlı İngilizce Video Eğitimler

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde farklı beceri ve seviyeler için pratik, etkili ve kapsamlı eğitimler sunuyoruz. Her bir eğitimin tanıtım sayfasında detaylı eğitim içeriğine, öğrenci yorumlarına ve örnek derslere ulaşabilirsiniz. Amacımız hedef ve ihtiyaçlarınıza en uygun eğitimi bulmanızı sağlamak. Bu eğitimleri ister tek tek isterseniz de avantajlı paketler halinde alabilirsiniz. Avantajlı kayıt seçenekleri aşağıda yer alıyor.

Reading — İngilizce Okuduğunu Anlama Eğitimleri

3 aşamada temelden ileri seviyeye İngilizce okuma anlama becerinizi zirveye çıkarın.

Writing — İngilizce Yazı Yazma Eğitimleri

Writing Akademi ile İngilizce cümle seviyesinden kompozisyon seviyesine kadar bilmeniz gereken her şey bir arada.

 • Writing Akademi – Temelden İleri Seviyeye İngilizce Yazı Yazma Eğitimi

İngilizce Çeviri Eğitimi

İngilizce okuma ve yazma becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarıp İngilizce çeviri sürecini anlamanızı ve uygulamanızı sağlayacak eğitim:

Avantajlı Video Eğitim Paketleri

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden sunulan tüm kitaplara ve video eğitim paketlerine erişim sağlayan avantajlı eğitim paketleri ile İngilizce seviyenize sınıf atlatın.

Tüm Eğitim Paketleri - 6 Ay
1790 ₺
Reading Akademi
İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi
İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı
Writing Akademi
Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi
Essay Rehberi kitabı
Speaking Rehberi kitabı
Listening Rehberi kitabı
Reading Rehberi kitabı
İngilizce Saati Plus
Derslere 6 ay erişim
Tüm eğitimleri ve kitapları tek tek almaya kıyasla 1700+ ₺ daha avantajlı
Satın Al

Öğrencilerimizin Yorumları 🏆

Hüseyin Demirtaş Akademi video eğitim programları ile ilgili öğrencilerimizden yorumları sizin için derledik. Her bir eğitimin tanıtım sayfasında detaylı öğrenci yorumlarını, değerlendirmeleri ve programla ilgili sık sorulan soruları bulabilirsiniz.

Abdülkadir – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Yorumu

Hüseyin hocam selamlar,
“İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi” video eğitim serisini bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar grammer üzerinden görmüş olduğumuz eğitim sisteminden sıyrılarak ingilizceyi doğru şekilde anlamaya başladığımdan dolayı çok memnunum. Yabancı dile olan yaklaşımınız sayesinde daha kolay bir şekilde ilerleme sarfedebileceğimi farkettim. Şimdi de bu sürecime Reading Akademi ve sonrasında diğer eğitimleriniz ile devam etmek istiyorum.
Saygılarımla,

Furkan — Reading Akademi

“Eğitimin çeyreğini bitirdim. Bu kadarı bile okuduğumu anlama becerim üzerinde oldukça etkili oldu.” — Furkan

Gülşah — İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı

Merhaba hocam,
Öncelikle geçen haftaki ders benim açımdan oldukça verimli geçti. Derste geçen kelimelerin birçoğuyla günlük yaşantımda karşılaştım diyebilirim. Bunlardan biri de pek çıkacağına ihtimal vermediğim ”to blackmail” oldu. Eminim önümüzdeki derslerin de bizlere katkısı büyük olacaktır. İlginiz için teşekkür ederim. Derslerde sadece bir cümleyle sınırlı kalmayıp farklı konularda da kullanabileceğimiz kalıplara yer vermenizin eğitimi verimli kıldığını düşünüyorum. Derste ”belki çok uzun anlatıyorum” benzeri bir ifadeniz olmuştu ama benim gibi detaya takılanlar için anlattıklarınızın yeterli olduğunu söyleyebilirim. Bu hafta beni en çok şaşırtan şey ise oldukça farklı anladığım için ”Yale degrees”li cümlenin çevirisi oldu.

Nurullah — Writing Akademi

IELTS sinavina hazirlandigim icin bu dersleri degerlendirmeyi dusundum. Kendim writing yazarken hicbir teknik kullanmiyordum daha dogrusu bilmiyordum. Direk aklima ne gelirse rastgele yaziyordum ve belli bir tutarlilik olmuyordu. Daha sonra egitimin daha ilk dersinde bunun benim aradigim ders oldugunu anlamistim. Cunku anlatim kalitesi ve verilen bilgiler tam bir profesyonellik iceriyordu.Egitimin ilk dersinden son dersine kadar elimden gelen gayret ve emegi gostermeye calistim. Hangi essay turune nasil yaklasilacagini, nasil fikir uretilecegini bu programin etkililigi sayesinde ogrendim. Sonuc olarak 14/01/2017 tarihinde girmis oldugum IELTS sinavinda istedigim sonucu aldim. Bunda en buyuk katkida tabiki ileri writing egitimi dersi ve ayrica bu dersi veren HÜSEYIN DEMIRTAS hocam oldu. Kendisine vermis oldugu emekler icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. TESEKKURLER

Yavuz — Pratik Çeviri Eğitimi

Hüseyin Hocam,

Verdiğiniz dersler ve emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Şuanda ingilizce master tezimi yazma sürecindeyim ve neyi nasıl ifade edeceğimi bulma konusunda derslerinizin çok faydasını gördüm.
Özellikle cümleleri bölerek analiz etmek önemli bir fayda sağlıyor.

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Eğitimleri Hangi Sıra ile Bitirmeliyim?

Öğrencilerimizden sık gelen sorulardan birisi eğitimleri hangi sırayla bitirmeyi önerdiğimiz. Aşağıda yer alan eğitim listesi temelden ileri seviyeye doğru ilerliyor. Mesela eğer İngilizce okuma beceriniz temel seviyede ise İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini öneriyoruz. Daha ileri seviyede ise Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı eğitimlerini öneriyoruz. Eğer reading alanında bir ihtiyacınız yoksa o zaman Writing Akademi ve sonrasında Pratik Çeviri Eğitimini öneriyoruz eğitimini öneriyoruz.

Avantajlı Video Eğitim Paketleri

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden sunulan tüm kitaplara ve video eğitim paketlerine erişim sağlayan avantajlı eğitim paketleri ile İngilizce seviyenize sınıf atlatın.

Tüm Eğitim Paketleri - 6 Ay
1790 ₺
Reading Akademi
İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi
İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı
Writing Akademi
Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi
Essay Rehberi kitabı
Speaking Rehberi kitabı
Listening Rehberi kitabı
Reading Rehberi kitabı
İngilizce Saati Plus
Derslere 6 ay erişim
Tüm eğitimleri ve kitapları tek tek almaya kıyasla 1700+ ₺ daha avantajlı
Satın Al

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Kayıtlı Olduğunuz Eğitimlere Erişim

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde kayıtlı olduğunuz eğitimlere Eğitimlerim sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğitimlerim sayfası üzerinden aynı zamanda şifrenizi de sıfırlayabilirsiniz. Hesabınıza erişimle ilgili bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Siparişiniz, sipariş tarihini takip eden 2 iş günü içinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Türkiye içi tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Yurtiçi Kargo ile SMS bilgilendirme anlaşmamız bulunuyor. Bu kapsamda Yurtiçi Kargo, kargonuzu teslim aldığı gün akşam saatlerinde kargo takip numaranızı siparişiniz sırasında belirttiğiniz telefon numarasına SMS olarak gönderiyor. Türkiye dışındaki ülkelere gönderim için Yurtdışı Kargo sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kargo takibi ile ilgili sorularınızı Destek sayfası üzerinden yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Şimdi ünide hazırlık okuyacağım yanında alırsam faydalı olur mu?

 • Evet bu paketleri Koç, Boğaziçi, İTÜ, Özyeğin gibi pek çok üniversiteden öğrencilerimiz hazırlık sınıfına takviye olarak ya da direk hazırlık atlama sınavına hazırlık için kullanıyor

Kapsamlı bir paket olduğu için derslerin yanında buna da vakit olur değil mi?

 • Çalışma hızına göre bir öğrenci tüm eğitimleri 6 ay ile 1 yıl arasında bitirebilir. Düzenli çalışmayla rahatça bitirilebilir.

Hocam kargoyu azerbaycana gönderebilir misiniz?

 • Tüm eğitimleri içeren paket alındığında yurt dışı gönderim seçeneği var. Bunun dışındaki paketlerde yurt dışı gönderim ücretinin eklenmesi gerekiyor.

Hocam İngilizcem baslangic seviyesinde tum egitim paketi bana uygun olur mu?

 • Bu seviyede durum değerlendirmesine ihtiyaç var. Paketteki eğitimlerin hepsi İngilizce eğitim sürecinizde seviyeniz ilerledikçe ihtiyaç duyacağınız ve size çok yarar sağlayacak nitelikte eğitimler ama hiç biri tam anlamıyla sıfır değil. Başlangıç seviyesine en yakın eğitim İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi. Örnek ders ve içeriği inceleyin.  Eğer onu takip edebiliyorsanız onunla başlayıp sırayla tüm eğitimlere devam edebilirsiniz. Eğer o ağır geliyorsa o zaman iki seçenek var. Ya bu tüm eğitim paketi fırsatından yararlanıp kayıt olmak vebirkaç ay sonra eğitimlere başlamak ya da daha ileri bir tarihte kayıt olmak.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Bu açıdan genel olarak kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrenciler çok memnun oluyor, eşine, dostuna sevdiklerine öneriyor. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

Sorunuz mu var?

Kendiniz için en iyi kaynağı seçebilmeniz için sık sorulan soruların cevaplarını, kitap ve eğitim içeriklerini ve örneklerini Hüseyin Demirtaş Akademi tanıtım sayfalarında paylaşıyoruz. Ancak eğer aradığınız sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız aşağıdaki Destek formu üzerinden sorunuzu bize iletebilirsiniz. Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitimleri ile ilgili okurlarımız ve öğrencilerimizden gelen sorulara 1-3 iş günü içerisinde cevap veriyoruz.