İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi nedir, ne işe yarar? ilk önce en temel soruyla başlayalım.

İngilizce Okuma Anlamanın Temeli: Cümle

Yıllardır pek çok farklı seviye ve yaştan öğrenciyle çalışıyorum. Öğrencilerin çoğunda İngilizce olarak okuduğunu anlama sorunu görüyorum. Ali ata bak tarzı cümleler anlaşılıyor ama cümle biraz uzayınca ya da farklı kalıp ya da yapılar kullanılınca işler karışıyor. Dahası cümle bir metnin, bir paragrafın yapı taşıdır. Cümleleri anlamadan bir metni, bir kitabı, bir eseri anlamak çok zor.

Bu sebeple temel ve orta seviye öğrencilerin İngilizce okuma anlama becerilerini geliştirmek, cümleleri adım adım analiz edip, tüm gramer yapılarıyla ilgili örnekler incelemek için İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini geliştirmeye başladım.

Bu eğitimde İngilizce dilbilgisinde yer alan onlarca konu ile ilgili yüzlerce farklı seviyede cümleyi tek tek analiz ediyoruz. Böylece hem tüm İngilizce gramerinin cümle içinde kullanımını pratik bir şekilde görüyorsunuz hem de yüzlerce yeni kelime ve ifadeyi adım adım bağlam içerisinde öğreniyorsunuz. Dahası İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitiminde cümleleri bölmeyi ve anlamadığınız cümleleri analiz ederken kullanmanız gereken yöntemleri pratik bir şekilde öğreniyorsunuz.

İngilizce öğrenmek ve İngilizcenizi geliştirmek hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda kendinize yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biri. İyi bir İngilizce sizi öne geçirir ve yeni kapılar açar. Nitelikli bir İngilizce eğitimine ulaşabilmeniz için eğitimlerimiz ve kaynaklarımızla yanınızdayız.

Öğrenciler Ne Diyor?

İngilizce Cümle Anlama Rehberi eğitiminin hikayesini ve beni bu noktaya getiren düşünce sürecini Readingin Kilidini Çözmek. Bu Fikre Ne Dersiniz? yazısında paylaşmıştım. Eğitimle ilgili gelen yorumlardan örnekleri burada paylaşıyorum.

Abdülkadir Ş. – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Yorumu

Hüseyin hocam selamlar,
“İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi” video eğitim serisini bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar grammer üzerinden görmüş olduğumuz eğitim sisteminden sıyrılarak ingilizceyi doğru şekilde anlamaya başladığımdan dolayı çok memnunum. Yabancı dile olan yaklaşımınız sayesinde daha kolay bir şekilde ilerleme sarfedebileceğimi farkettim. Şimdi de bu sürecime Reading Akademi ve sonrasında diğer eğitimleriniz ile devam etmek istiyorum.
Saygılarımla,

İsmail P. – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Yorumu

“Çok farklı bir eğitim tarzı ve gerçekten önemli noktalar tekrar tekrar vurgulanmış zaten farklı olması lazım ki başarı getirsin bunun dışından eğitimde çoğu konuda hassas bir denge var gramer lazım olunca bahsediliyor ve derse devam ediliyor bence bu çok önemli bir nokta ve bana çok şey kattı.Ben videoları tekrar tekrar izleyince önemli noktaların aklımda bir film sahnesi gibi kaldığını fark ettim ve normal hayatta okuduğum metinlere bunu yansıttım kısacası bu eğitimin bana çok faydası oldu eğitime başlamadan önce bir paragrafı anlayamazdım şimdi ise bir sayfa metin incelemeye kalktığımda gözüm korkutmuyor bu benim için bir aylık bir sürede yeterli bir başarıdır. Reading akademide görüşmek üzere.”

Öğrenci Görüşleri

Hüseyin hocam, daha ne olsun… Cümleleri Anlama Rehberi eğitimi, benim gibi okuma engelini bir türlü aşamayan arkadaşlara büyük bir fırsattır diye düşündüm. Harikasınız… — Gönül

İngilizce dil öğrenimine, klasik metodlar yerine farklı yaklaşımlar getirmenizin, öğrenenler açısından çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Emekleriniz için teşekkürler. Öğrenmeyi kolaylaştırıcı yeni yöntemler geliştirmeye devam etmeniz umuduyla, kolaylıklar diliyorum

Hem Türkiye 🇹🇷 hem de Dünya 🌍 için İngilizce

Kitap ve eğitimlerimiz şu ana kadar Türkiyenin 81 ilinden okurlarımız ve öğrencilerimizle buluştu. İstanbul’dan Kars’a, Edirne’den Ağrı’ya kadar ülkemizin dört bir yanından okurlarımıza rehberlik etmenin mutluluğunu hissediyoruz.

Türkiye ile başlayan hikayemiz dünyaya açıldı. Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarımız ve video eğitim paketlerimiz şu ana kadar dünyanın dört bir yanına ulaştı.

 • İngiltere 🇬🇧
 • Kanada 🇨🇦
 • ABD 🇺🇸
 • Avustralya 🇦🇺
 • Malezya 🇲🇾
 • Hollanda 🇳🇱
 • İsveç 🇸🇪
 • Azerbaycan 🇦🇿
 • Bulgaristan 🇧🇬
 • Kazakistan 🇰🇿
 • Fransa 🇫🇷
 • Katar
 • İsveç 🇸🇪
 • KKTC
 • Özbekistan

Hem Türkiyedeki öğrencilerimize hem de dünyanın dört bir yanından özellikle de İngilizce konuşulan ülkelerden aramıza katılan ve başarı hikayeleri ile bizi gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Umarım bir gün kutuplara da ulaşırız 🙂

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi #Kayıt

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi

3 Aylık Üyelik

5790 ₺

 • İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimine 3 aylık üyelik
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

6 Aylık Üyelik

7790 ₺

 • İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimine 6 aylık üyelik
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Eğitiminde Neler Var?

 • Kolaydan zora tüm İngilizce gramer yapılarını onlarca örnek cümle analizi ile öğrenin
 • Kuru kuru gramer değil okuduğunuzu anlamayı öğrenin
 • İnternet üzerinden 7/24 online erişim ile istediğiniz zaman istediğiniz yerden çalışın
 • Tüm eğitimde toplam 70+ ders ve 20+ saat video içerik
 • İngilizce metinleri daha iyi anlamanız için 20 farklı & detaylı paragraf analizi
 • Tüm dersleri tekrarı imkanı
 • Temel – orta seviye İngilizce bilen öğrenciler için ideal
 • İngilizceyi ezberlemek değil anlamak isteyenlerin eğitimi

Bu Eğitim Kimin için?

 • İngilizce cümleleri nasıl böleceğini, kelimeleri nasıl birleştireceğini öğrenmek isteyenler için
 • İngilizce cümle yapılarını ve cümle analiz yöntemlerini öğrenmek isteyenler için
 • İş hayatında ve okul hayatında İngilizce okuma becerisini ilerletmek isteyenler için

Hangi Seviyede Olmalıyım?

Bu eğitimi takip edebilmek için temel İngilizce seviyesi yeterli. Her bir cümleyi detaylıca analiz edeceğim için temel seviyede olsanız bile dersleri takip edebilirsiniz. Eğer orta üstü ya da ileri seviye bir İngilizce okuma eğitimi arıyorsanız önce Reading Akademi sonra da İleri Seviye İngilizce Okuma Kampını inceleyin.

Gramere Hakim Değilim. Bana Uygun mu?

İngilizce Cümle Anlama Rehberi eğitiminde tüm cümleleri tek tek analiz edip bu cümlelerdeki gramer yapılarının kullanımı anlatacağım için gramer konularına hakim olmanız gerekmiyor.

Detaylı Öğrenci Röportajı

Öğrenci: Abdulkadir Ş.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimine ne amaçla kayıt oldunuz?

 • İngilizce metinleri doğru şekilde anlayıp, anlam bağlamını anlamakta zorlanmış olduğum paragraf ve uzun cümleleri anlayabilmek.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi derslerinden öğrendiğiniz ve beğendiğiniz 10 ifade ya da kelimeyi hangi derste olduğunu belirterek yazın.

 1. I moved to Trabzon last week, and I’m living with my cousin -for the time being-. (for the time being) – Zamanlar
 2. No sooner had the married couple left the party than people started gossiping
  about them. (No sooner … than ) – Zamanlar
 3. Do interest rates usually increase in order to curb inflation ? (interest rates) – Zamanlar
 4. This book is too long to read in a week. ( to + infinitive) – Adjective
 5. I merely/purely/simply wanted to advise you – Adverb

Yaklaşım ve anlama olarak her derste kendi açımdan oldukça fayda gördüğüm için aradan seçmek açıksa zor oldu 🙂

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini baştan sona bitirmek size İngilizce cümleleri analiz etme ve anlamlandırma ile ilgili hangi temel beceri, teknik ve bakış açılarını kazandırdı? 

 1. Öncelikle cümle ne kadar uzun olursa olsun cümleyi oluşturan yapıların farkına varıp ayırt ettikten sonra rahat bir şekilde anlamlandırılabileceğini öğrendim.
 2. Grammer üzerinde takılı kalmaktan dolayı ingilizcenin dinamiklerinden uzak kalmış olduğumu farkettim. Yani ana dilimizde farketmeden kullandığımız kalıp ve yapıların her dilin yapısında bulunduğunu ve bunlara ancak okumalar yaparak aşina olabileceğimi öğrendim.
 3. Cambridge sözlük özelinde kelime öğrenmenin nasıl daha efektif yapılabileceğini ve kelimenin kullanımına ait cümleleri fraze.it üzerinde incelemeyi öğrendim.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitiminde size en çok fayda sağlayan 3 ders hangileri ve neden?

 1. Öncelikle tense yaklaşımını basit bir şekilde kavramış olduğum zamanlar serisi
 2. Uzun cümleleri birleştirmekte zorlandığım “relative clauses” serisi
 3. Okuma parçalarında cümleleri birleştirmemi kolaylaştıran “bağlaçlar” serisi

Bu eğitime başlamadan önceki halinizle bu eğitim bitirdikten sonraki halinizi karşılaştırdığınızda neler söyleyebilirsiniz?

 • Öncelikle bunca senedir doğru düzgün kavrayamamış olmaktan ve nereden başlayıp nasıl doğru şekilde öğrenebileceğim arayışında olduğum ingilizce konusunda, bu derse rastlamak benim için bu dili kavrama noktasında bir heyecan oldu.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini ne kadar sürede bitirdiniz, ortalama ne kadar vakit ayırdınız? Çalışma programınızı ve yönteminizi açıklayın.

 • 5-6 ay gibi bir sürede bitirdim. Bir çoğunu tekrar tekrar izledim. Bir süre sonra düzenli çalışmaya ara vermemden dolayı tekrar zamanlar serisinden sonra hızlıca bir tekrar yaptım.
 • Video ders çıktıları üzerinden dersleri takip ettim. Ayrıca kendi defterimde notlar tuttum. Öğrendiğim kelimeleri cambridge sözlük üzerinde kelime listesi oluşturup yeni öğrendiklerimi listeye kayıt etmeye başladım.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini biri size sorsa, sizce kayıt olmalı mıyım? Ne dersin dese cevabınız ne olurdu?

 • İngilizceyi sadece sınav bazlı değil gerçekten öğrenmek istiyorsan bu seriyi mutlaka izlemelisin !

Eğitim nerede?

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi online bir eğitim. Tüm ders videolarına Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden e-posta adresiniz ve sistem şifrenizle ulaşacaksınız. Şifreniz kayıt esnasında otomatik olarak oluşturuluyor. İnternet üzerinden istediğiniz yerden derslere erişebileceksiniz.

Eğitim ne zaman başlıyor? Eğitim programı nasıl?

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi kendi hızınızda istediğiniz zaman internet üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz özel bir video eğitim sistemi. Eğitime kayıt olduktan sonra hemen Eğitimlerim sayfası üzerinden derslere erişebiliyorsunuz.

İnceleyeceğimiz Cümlelerden Örnekler

 • No sooner had the married couple left the party than people started gossiping about them.
 • They had been staying at a hotel by the sea for a week when I ran into them in Antalya.
 • By the next elections, this government will have been running the state for eight years.
 • The police chief asked the kid whether he could remember the plate number.
 • The system will not have to be shut down provided that the antivirus has been activated.
 • If only we’d noticed you in time, we might have stopped the car.
 • I object to having more homework than the rest of the class.
 • Not every individual has the capacity to memorize poems. Some people lack it completely.
 • The witness doesn’t remember every detail, but she is sure that she saw a scar on his forearm.
 • We stumbled upon old photographs lying around in a drawer.
 • The longer you leave it untreated, the worse the infection will get.
 • Despite being somewhat an inexperienced player, he showed a talent unmatched.
 • I was delighted to see him, for we hadn’t seen each other since we were mere children.

Derslerden Bir Örnek

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimine kayıt olacak öğrencilere fikir vermesi için müfredatı ve örnek bir dersi aşağıda paylaşıyorum. Bu eğitime kayıt olan olmayan herkese fayda sağlayacak kendi içinde bütünlüğü olan bir İngilizce cümle yapıları ve zaman cümleleri analiz dersi.

YouTube video

Sık Sorulan Sorular

Bu eğitime katılmak için hangi seviyede olmalıyım?

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi temel ve orta seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler içindir.

Derslere internet üzerinden erişebilir miyim? İnternet zorunlu mu?

Evet, derslere Hüseyin Demirtaş Akademi hesabınız üzerinden size özel kullanıcı adı ve şifrenizle derslere online olarak erişebilirsiniz.

Dersleri tekrar izleyebilir miyim?

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi ders kayıtlarını indirme seçeneği bulunmuyor ancak internet üzerinden üyelik süreniz boyunca dersleri dilediğiniz kadar tekrar etme şansınız var.

Eğitimi yurt dışından alacağım, Türkiye adresim yok. Ne yapmalıyım?

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampına kayıt olurken sistem sizden Türkiye’de bir adres talep eder. Eğer Türkiyede bir adresiniz yoksa aşağıda yer alan benim ofis adresimi kullanıp, siparişinizin notlar kısmına da kendi yurt dışı adresinizi girin.

Dap Vadisi, Merkez mah, Kağıthane cd, 34406, Kağıthane, İstanbul

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi — Ders Listesi

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitiminin güncel ders listesi aşağıda yer alıyor. Dönem dönem sistem güncellemeleri sebebiyle ders sayısı ve sırasında ufak değişiklikler olabilir.

İCA: Giriş

 • İCA: Güncellemeler (v2)
 • İCA: Giriş (v2)
 • İCA: Ne Kadar Gramer Lazım? (v2)

İCA: Zamanlar (Tenses)

 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #3 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #4 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #5 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #6 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Zamanlar #7 (v2)

İCA: Auxiliary Verbs

 • İCA: Cümle Analizleri – Subject Verb Agreement #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Subject Verb Agreement #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Subject Verb Agreement #3 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Auxiliary Verbs #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Auxiliary Verbs #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Dependent Prepositions (v2)

İCA: Negation

 • İCA: Cümle Analizleri – Negation #1 (v2)

İCA: Adjectives

 • İCA: Cümle Analizleri – Adjectives #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Adjectives #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Adjectives #3 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Adjectives #4 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Adjectives #5 (v2)

İCA: Adverbs

 • İCA: Cümle Analizleri – Adverbs #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Adverbs #2 (v2)

İCA: Prepositions

 • İCA: Cümle Analizleri – Prepositions #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Prepositions #2 (v2)

İCA: Exclamations

 • İCA: Cümle Analizleri – Exclamations (v2)

İCA: Determiners

 • İCA: Cümle Analizleri – Determiners #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Determiners #2 (v2)

İCA: Dersler

 • İCA: Pronouns (v2)
 • İCA: Word Order (v2)
 • İCA: Multi Word Verbs (v2)

İCA: Noun Phrases

 • İCA: Cümle Analizleri – Nouns & Noun Phrases (v2)

İCA: Noun Clauses

 • İCA: Cümle Analizleri – Noun Clauses #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Noun Clauses #2 (v2)

İCA: Modals

 • İCA: Cümle Analizleri – Modals #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Modals #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Modals #3 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Modals #4 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Modals #5 (v2)

İCA: Şartlı İfadeler (Conditionals)

 • İCA: Cümle Analizleri – Conditionals #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Conditionals #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Conditionals #3 (v2)

İCA: Passives

 • İCA: Cümle Analizleri – Passives #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Passives #2 (v2)

İCA: Relative Clauses

 • İCA: Cümle Analizleri – Relative Clauses #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Relative Clauses #2 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Relative Clauses #3 (v2)

İCA: Reported Speech

 • İCA: Cümle Analizleri – Reported Speech (v2)

İCA: Subjunctives

 • İCA: Cümle Analizleri – Subjunctives (v2)

İCA: Conjunctions

 • İCA: Cümle Analizleri – Bağlaçlar #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Bağlaçlar #2 (v2)

İCA: Inversion

 • İCA: Cümle Analizleri – Inversion #1 (v2)
 • İCA: Cümle Analizleri – Inversion #2 (v2)

İCA: Paragraflar

 • İCA: Paragraf Analiz – Accidents (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Adverts (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Advice (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Airplane (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Animals (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Apartment (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Babysitter (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Silence (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Social Networking (v2)
 • İCA: Öğrencilerle Paragraf Analizi
 • İCA: Paragraf Analiz – Chocolate (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Children (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Climate (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Christmas (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Calories (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Carbon Footprint (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Careers (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Clothes (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Coffee (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Computers (v2)
 • İCA: Paragraf Analiz – Cosmetic Surgery (v2)

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Eğitime Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapmalıyım?

Öncelikle eğitiminizin size başarı ve ilerleme getirmesini diliyoruz. Sizi de bu eğitimle hedeflerine ulaşan öğrenciler arasında görmek ve başarı hikayenizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim kaydınız tamamlandıktan sonra Eğitimlerim sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaparken siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresi ve şifre gerekecek. Şifre gelmediyse o sayfa üzerinden yeni bir şifre alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir.

Eğitimlerim sayfasına giriş yaptığınızda tüm kayıt olduğunuz aktif eğitimler listesini göreceksiniz. Çalışmak istediğiniz eğitimin adına tıkladığınızda ders listesi sayfası açılır. Bu sayfadan dersleri sırayla bitirmenizi öneririz.

Teknik Destek Politikası

Amacımız verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak. Bu amaçla karşılaştığınız sorunlar olursa çözmek için ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hem sizin vaktinize ve emeğinize hem de kendi vaktimize ve emeğimize saygı duyuyoruz. Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden kayıt olduğunuz eğitimlerle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir. Bizden kaynaklı sisteme erişememe ya da süre kaybı gibi bir durum olursa destek ekibimiz üyeliğinizi bu kayıp yaşanan süre kadar uzatacaktır.

Eğitim Destek Politikası

Her bir eğitimle ilgili olarak sunulan destek türü ve politikası o eğitimin tanıtım sayfasında belirtilir. Örneğin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde yazma ve konuşma ödevleri ve bunlara bağlı olarak bu ödevlerle ilgili ödev kontrol ve geribildirim desteği sunuluyor. Genel olarak eğitimlerle ilgili kayıtlı öğrencilerimizden gelen sorulara ortalama 1-3 iş günü içerisinde e-posta ile cevap veriyoruz.

İngilizce Video Eğitimler & Önerilen Sıralama

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden farklı beceri ve seviyelere yönelik sunulan tüm kapsamlı video eğitim paketlerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden erişebilirsiniz. Eğitimleri öğrencilerimize önerdiğimiz sırayla sunduk. Bu eğitimler arasında en temel diyebileceğimiz eğitim İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi. En ileri seviye diyebileceğimiz eğitim ise Pratik Çeviri Eğitimi.

Eğitimdeki Video Dersleri İndirebilir miyim?

Eğitimlerde yer alan video dersler sadece Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden online olarak erişime açıktır. Telif hakları kapsamında izinsiz indirilmesi veya paylaşılması suç teşkil eder.

Eğitim Üyeliğimi Dondurabilir miyim?

Video eğitim paketlerimizde öğrencilerimize üyelik dondurma seçeneği sunuyoruz. Böylece çalışmanızın mümkün olmadığı bir dönemde ya da dönemlerde üyeliğinizi dondurup programınız müsaitleştiği zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üyeliğinizi dondurmak ya da yeniden aktive etmek için Destek sayfasından asistanımıza ulaşabilirsiniz. Üyelik dondurma süresi kayıtlı olduğunuzun program süresinin 2 katı ile sınırlıdır.

Eğitim Üyeliğimi Paylaşabilir miyim?

Her bir video eğitim paketi üyeliği kişiye özeldir ve devredilemez. Üçüncü kişilerle paylaşma izni yoktur. Bu tür bir davranış hesabınızın kapanmasına sebep olabilir.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrencilerden bize ilham ve enerji veren başarı hikayeleri duyuyoruz. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

Sorunuz mu var?

Kendiniz için en iyi kaynağı seçebilmeniz için sık sorulan soruların cevaplarını, kitap ve eğitim içeriklerini ve örneklerini Hüseyin Demirtaş Akademi tanıtım sayfalarında paylaşıyoruz. Ancak eğer aradığınız sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız aşağıdaki Destek formu üzerinden sorunuzu bize iletebilirsiniz. Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitimleri ile ilgili okurlarımız ve öğrencilerimizden gelen sorulara 1-3 iş günü içerisinde cevap veriyoruz.