Reading Akademi

Reading Akademi ile İngilizce okuduğunuzu anlamayı öğrenirsiniz.

Reading Akademi, tam 20+ saat detaylı video reading analiz derslerinden oluşan bir eğitimdir.

Reading Akademi kimin için?

Reading Akademi, İngilizce okuduğunu anlamak isteyenler içindir.

Eğer İngilizce okuduklarınızı anlamada zorluk çekiyorsanız ve readinginizi geliştirmek istiyorsanız Reading Akademi sizin için idealdir. Reading Akademi TOEFL, IELTS, İş İngilizcesi ya da akademik İngilizce öğrenen ve İngilizce okuma anlama becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler için benzersiz bir eğitimdir.

 

 

Reading Akademi’de Neler Var?

Reading Akademi’de bilim, sanat, teknoloji, edebiyat, haberler ve kültür gibi pek çok konuda kolaydan zora özel ders kalitesinde video dersleri yer almaktadır.

Reading Akademi eğitiminde incelenen her bir İngilizce okuma parçasının yanında Türkçe çevirisi de yer alır. Böylece video derslerinden sonra metin karşılaştırmaları yaparak da çalışabilirsiniz.

Reading Akademi eğitiminde incelen her bir İngilizce okuma parçasının İngilizce ses dosyası da yer alır. Böylece metinleri tekrar tekrar dinleyerek İngilizce dinleme ve telaffuz becerilerinizi de geliştirirsiniz.

Reading Akademi Örnek Ders

Reading Akademi derslerinden bir kesiti aşağıda bulabilirsiniz. Reading Akademi müfredatında pek çok farklı konu ve sınav ile ilgili hem metin analizleri ve soru çözümleri hem de reading alanında özel bilgiler ve ipuçları yer alıyor.

Reading Akademi Nasıl İşliyor?

Reading Akademi eğitimine kayıt olduktan sonra 6 saat içerisinde hesabınız aktive edilir.

Eğitim erişim bilgileriniz geldikten sonra Reading Akademi derslerinizi 1 yıl boyunca tekrar tekrar izleyip aklınıza takılan noktaları sorabilirsiniz. Normal bir çalışma programı ile Reading Akademi derslerini 1-2 ayda tamamlamanız mümkün.

Eğer yoğun bir programınız varsa programı birkaç aya yayarak çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden online erişim imkanınız var.

Öğrenci Yorumları

Gökmen

“En çok birebir çeviri yaptığınız dersleri sevdim. Bana çok faydası oldu, en azından okumanın mantığını öğrendim. Yabancı dil konusunda iki tane hedefim vardı, birincisi ingilizce ikicisi ise arapça idi, sizden öğrendiğim yönetemi arapça metinleri okumak içinde kullanmaya başladım ve çok faydasını gördüm. Size ödediğim paranın her kuruşu annenizin ak sütü gibi helal olsun. Gerçekten hocam size yapılan ödemenin çok fazlasını öğrenciye geri ödüyorsunuz.”

Reading Akademi için hangi seviyede olmalıyım?

En sık gelen soru “Hocam bu eğitime katılmak için hangi seviyede olmalıyım” sorusuydu. Reading Akademi eğitiminde her şey detaylıca satır satır, kelime kelime açıklandığı için ileri seviye bir İngilizce gerekmiyor. A2 seviyesinin üstündeyseniz yani temel gramer konularını biliyorsanız ve basit cümleleri anlıyorsanız Reading Akademi eğitimine katılabilirsiniz.

 

Anlaşılmayan İfadeler Kütüphanesi

Reading Akademi’ye katıldığınızda haftalık okuma ödevleriniz olacak. Her bir öğrenci okuyup anlamadığı ifadeleri benimle paylaşacak. Bu ifadeleri Anlaşılmayan İfadeler Kütüphanesi ismini verdiğim sayfada toplayıp açıklayacağım. Böylece en çok kafa karıştıran ve en çok merak edilen karışık yapıları herkes birbirinden öğrenmiş olacak. Eğitim daha kapsamlı ve zengin bir hal alacak.

Reading Akademi Örnek Metinler

Bazı okuyucularım Reading Akademi’de inceleyeceğimiz metin örneklerini görmek istediler. Aşağıda size fikir vermesi adına farklı metinlerden kesitler yer alıyor.

“The history of psychology as a scholarly study of the mind and behavior dates back to the Ancient Greeks. There is also evidence of psychological thought in ancient Egypt. Psychology was a branch of philosophy until the 1870s, when it developed as an independent scientific discipline in Germany and the United States.”

“You know you’re in love when you can’t fall asleep because reality is finally better than your dreams.”

“Nonalcoholic fatty liver disease (NAFLD) may foster a tumor microenvironment that promotes cancer recurrence and progression. We examined the relationship between NAFLD and mortality among a sample of cancer survivors.”

“But recent survey data provides troubling evidence that a shared sense of national identity is unraveling, with two mutually exclusive narratives emerging along party lines.”

Erişim Süresi

Reading Akademi programındaki derslere tam 1 yıl boyunca ulaşabilirsiniz. Reading Akademi programı ders ve ödevlerinizi 3 aylık bir süre içerisinde rahatça bitirebileceğinizi düşünüyorum. Ancak hayatın insanın karşısına ne çıkaracağı belli değil. O sebeple 1 yıl boyunca derslere erişim ve tekrar şansınız var.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Reading Akademi > Kayıt

Reading Akademi ile bireysel olarak binlerce lira tutacak birinci sınıf eğitime ulaşabiliyorsunuz. Dahası özellikle yoğun iş hayatı sebebiyle vakit bulmakta zorlanıyorsanız ya da yol derdi çekmek istemiyorsanız için Reading Akademi esnek online eğitim sistemi ile ideal bir eğitim.

Standart
690 ₺
20+ saat özel ders kalitesinde reading dersi
İngilizce popüler gerçek metin analizleri
YDS paragraf sorusu analizleri
TOEFL reading analizleri
Proficiency reading analizleri
İngilizce haber analizleri
İngilizce makale analizleri
İngilizce özlü söz analizleri
Derslere tam 1 yıl erişim
X Anlaşılmayan ifadeler için e-posta destek hattı
X Seçeceğiniz en çok 500 kelimelik 2 metin için reading dersi çekimi
Kayıt Ol

 

Sorunuz mu var?

Reading Akademi programıyla ilgili sorunuz varsa İletişim sayfası üzerinden sorabilirsiniz.