Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. yabancı dil Türkiye 12.si olarak yerleştiğim Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim bölümünde konferans tercümanlığı sınıfına seçilen 2 kişiden biriydim.

2011’den beri yazdığım Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi 20,000,000+ ziyareti aştı.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından sevgi ve ilgiyle takip edilen Hüseyin Demirtaş ile YouTube kanalı 270,000+ aboneyi ve 12+ milyon ziyareti geçti.

Amerika’da ve İngiltere’de çalıştım. Boğaziçi Üniversitesin’de Bilişsel Bilim yüksek lisansım sırasında araştırma görevlisi olarak çalıştım ve 2 yıl ders verdim.

Öğrencilerimin artan talepleri üzerine tüm mesaimi İngilizce dil eğitimi ve araştırmalarına ayırdım. Teknoloji, tecrübe ve akademik bilgiyi harmanlayan İngilizce eğitimler geliştirip sunuyorum.

Sevdiğim İş

İnsan sevdiği işi yapınca farkı hissediliyor. Ben en sevdiğim işi yapmak için sevdiğim ve çok değerli pek çok başka işi feda ettim. Mesleki olarak en sevdiğim şey kökten yetişmiş Türkiye dereceli bir dilci olarak aldığım ileri düzey akademik dilbilim ve bilişsel bilim eğitimini ülkemizde yerleşik İngilizce sorunlarının çözümünde kullanmak, yeni yöntemler ve kaynaklar geliştirerek öğrencilerin başarıya ulaştığını görmek. Bu tarifsiz bir mutluluk. Aynı zamanda zor zamanlarda insanı rotasında tutan bir kutup yıldızı (i.e my Polaris star).

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Bülteni

Hüseyin Demirtaş Akademi e-posta bültenine kayıt olun, en son yazı ve kaynaklardan haberdar olun.