360 Derece İngilizce Konuşma Kursu nedir? Neden 360?

İngilizce öğrenen pek çok kişinin İngilizce konuşmakta zorluk çekmesinin ya da korkmasının sebebi İngilizcesinin eksik ya da çeyrek olması. Çeyrek İngilizce ne demek? İngilizce 4 temel beceriden oluşur. Reading, writing, listening, speaking. Bu 4 beceri bir masanın dört ayağı gibi. Pek çok öğrenci İngilizce okuma, dinleme ya da yazma becerilerini ilerletmeden İngilizce konuşmaya çalışıyor. Sonuç hüsran. Neden çünkü binanın temelleri yok.

İngilizce öğrenmek ve İngilizcenizi geliştirmek hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda kendinize yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biri. İyi bir İngilizce sizi öne geçirir ve yeni kapılar açar. Nitelikli bir İngilizce eğitimine ulaşabilmeniz için eğitimlerimiz ve kaynaklarımızla yanınızdayız.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursunun Amacı

Bu eğitimin amacı öğrencilerin İngilizce konuşma becerilerini İngilizce okuma, dinleme ve yazma becerileriyle birlikte geliştirmek. Yani tüm dil kaslarını çalıştırıyoruz. Her ünitede 2 tematik dersimiz oluyor. Her dersteki konu ile ilgili önce İngilizce bir paragraf okuyup seslendirerek telaffuz çalışması ve dinleme çalışması yapıyoruz. Daha sonra o paragrafı adım adım video derste analiz ediyorum ve böylece İngilizce okuma anlama becerimizi geliştiriyoruz. Bir sonraki adımda o paragraftaki kelime ve ifadelerden yararlanarak adım adım bir paragraf yazıyoruz. Böylece okuma, dinleme ve yazma adımlarını tamamlıyoruz.

Sonra da o paragrafta geçen konu ile ilgili İngilizce sorulara tek tek sözlü olarak örnek cevaplar veriyorum. Sizden o konuyla ilgili hem bir paragraf yazmanızı hem de size vereceğim soruya sesli olarak cevap verip ses kaydınızı göndermenizi istiyorum. Yazınızı ve konuşmanızı kelime kelime inceleyerek size detaylı geribildirim raporları yazıyoruz. Böylece hatalarınızı düzeltmenizi ve cümlelerinizi iyileştirmenizi, kendinizi İngilizce olarak daha iyi ifade etmenizi sağlıyoruz.

Yani

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu, İngilizcenizi çeyrek ya da yarım değil bir bütün olarak 360 derece geliştirir.

Öğrencilerden Yorumlar

Meltem

Size ve ekibinize çok teşekkür ederim. 360 Derece Konuşma Kursu’na başladığımda ielts sınavına da hazırlanmaya başlamıştım, en zorlandığım kısım olan speaking için çok fazla katkısı oldu. Yine daha önce edindiğim Speaking, Essay ve Reading rehberi kitapları ilerlememde çok büyük etkileri oldu.Emeğinize sağlık çok teşekkürler.

İsa

Hocam, …Sizin derslerinizde ağzınızdan çıkan veya herhangi bir yazıda yazdığınız her cümle o kadar değerli, o kadar derin manalı ki anlayabilene. Bu yüzden ben mümkün olduğunca en az 2 kere tekrar ediyorum söylediklerinizi, yazdıklarınızı… O kadar güzel balık tutmayı öğretiyorsunuz ki anlatamam…

Merve

Size ayrıca eğitimle ilgili teşekkür etmek istiyorum, çünkü başta özellikle konuşma becerisini geliştirmeye yönelik yüzyüze iyi bir kurs bulamayınca geriye kalan en iyi seçenek olarak bu kursa başlamıştım. Evde çalışmanın ne kadar verimli olabileceği ile ilgili de şüphelerim vardı açıkçası, ama kurslara devam ettikçe görüyorum ki yüzyüze eğitim kadar etkili bir kurs. Ödevler insanı bir şeyler üretmeye zorluyor, kısa zamanda geri bildirim vermeniz de oldukça yararlı ve önemli. Geçen 6 yılda İngilizceyle iç içeydim, ama maalesef İngilizcemi geliştirmek odaklı pek bir şey yapmadım. Neredeyse hiç konuşma pratiği yapmamıştım mesela, ödev rapor vs. yazmam gerektiğindeyse Google translate’ten kopyala yapıştır yaparak işlerimi halletmeye çalışıyordum. Şu an farkediyorum ki ciddi eksiklerim varmış İngilizce konusunda. Şu an bu eğitimlere keyif alarak devam ediyorum, dersleri dinlerken hem yeni şeyler öğreniyor hem de eksiklerimi farkediyorum.
İngilizce öğrenme ve çalışma- kendini geliştirme konusundaki yaklaşımınız ayrıca takdire şayan. Sizin çabanızı görmek beni de hem İngilizcemi hem genel olarak kendimi geliştirebilmek için çalışmaya teşvik ediyor.

Hakan

Hüseyin Hocam merhabalar,
İlk hafta öğrenciniz olarak yorumlarımı, önerilerimi ve şahsi düşüncelerimi son derece objektif olarak iletmek istiyorum:

Program konusunda şahsi kanaatim:
Öncelikle yorumlar muhteşem, gercekten çok faydalı. Gerçekten ciddi olarak ilgilendiğinizi anladım. Bu beni çok mutlu etti. Speaking kitabını önceden almıştım fakat programımdaki yoğunluk nedeniyle çalışamamıştım. Belki herkes anlamayabilir ama her satırı bir birikimin ve emeğin ürünü. Hem ingilizce saati hem de speaking kursundaki telaffuzlarınızdaki vurguları ve doğruluğu görünce (çok bilmiyorum ama başka hocaların yaptığı yanlışları yapmıyorsunuz) işte bu dedim ! Özetle şunu anladım Hüseyin Bey bu yollardan geçmiş, kendisini geliştirmiş ve bunun için emek sarfetmiş. Onun için tecrübeleri ve yorumları ve kılavuzluğu çok önemli. İngilizce yeteneğinizin yanında yılların emeğini ben görebiliyorum açıkcası. Dolayısıyla mütevazi olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Emek var çalışma var gayret var. Helal olsun. Kitabı iyi çalışan proficiency sınavlarının

Emel

Dersleri takip ediyorum ancak 2 hafta çok yoğunum ödevlerim için biraz geç katılabileceğim. Kusura bakmayın. Ancak dersler muhteşem ve çok yararlı. Çok düşünülerek planlanmış ve konuların seçimi çok güzel. Çok teşekkürler.

İngilizce Konuşma Kursu #Örnek Dersler

360 Derece İngilizce Kursunu daha yakından tanıyıp eğitim içeriğini ve süreci daha net görebilmeniz için ilk ünitenin derslerinden örnekleri sizin için 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu #Örnek Dersler sayfasında paylaştık. İngilizce konuşma kursuna kayıt olsanız da olmasanız da bu örnek dersleri izleyerek İngilizce konuşma alanında size çok yararlı olacak bilgi ve teknikler öğrenebilirsiniz.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Nereden Çıktı?

Ülkemizde insanlar ben İngilizce konuşmak istiyorum diyor ama bu cümlelerin arkası boş. Neden arkası boş derseniz, çoğu insan okuduğunu anlamıyor, duyduğunu doğru düzgün anlamıyor, cümle yaz desen yazamıyor. Yani bu durumdaki bir insana speaking çalıştırıp ne yapacağız. Böyle öğrenciler gelince diyorum ki duyduğunu anlamıyorsun, tek taraflı mı konuşacaksın 🙂 Tabi bu işin esprisi ama acı da bir yanı.

Yukarıdaki ideale saplantıya bağlayacağım şimdi konuyu. Şimdi bir doktor gözüyle problemi ve tedavi aşamalarını gördüğüm için bana İngilizce konuşma diye gelenleri önce okumaya, dinlemeye ve yazmaya yönlendiriyorum çünkü bunlar olmadan İngilizce konuşma becerisinin altı boş kalıyor ve pek yol alınmıyor. Böyle olunca da ben direk ne konuşma kursu ya moduna giriyorum. Ama, işte burada olaya öğretmenlik boyutu giriyor. Yani bir eğitimci olarak gerçek hayat şartlarını hesaba katmak. Çünkü öğrencinize gerçekleri anlatınca gözleri korkabiliyor. Konuşmadan önce sen şu 3 basamağı çık diyince her şeyi yarım bırakabiliyorlar.

İşte 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu hem öğrenciler için sağlam bir temel ve İngilizce çalışma alışkanlığı oluşturmak hem İngilizce konuşma becerisini etkili bir şekilde geliştirmek için ortaya çıktı.

Başarının Formülü: Oku, dinle, yaz, konuş, geribildirim al, başa dön!

Her bir derste, ilk adımda okuma, kelime ve arkaplan ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İkinci adımda dinleme ve telaffuz konusunu oturtuyoruz, üçüncü adımda, cümle kurup öğrendiklerimizi birleştiriyoruz Son adımda ise tüm önceki adımlardan öğrendiklerimizi kullanarak, konuşarak zirveye ulaşıyoruz.

Bunlar uygulama dersi. Bu uygulama derslerinden önce de birkaç derste tüm katılımcılara İngilizce sesleri doğru telaffuz etmeyi, kelime bulup kullanmayı, cümle kurmayı anlatan giriş dersleri olacak. Böylece yöntem ve içeriği birleştireceğiz.

Her ünite sonunda öğrencilerden o ünitenin ödevlerini ses kaydı ve yazı olarak göndermelerini istiyoruz. Ve her ödeve yazılı olarak 2-4 iş günü içerisinde detaylı geribildirim yazılıyor.

Herkes için Özelleşmiş bir Eğitim

Bu sistemin güzelliği herkes kendi kulvarında ilerleyebiliyor. Klasik bir kursta bunu yapmak daha zor ama böylesi bir dijital sistemle farklı seviyelerde pek çok öğrenciyi bu tür bir eğitime dahil etmek mümkün. Mesela 40’lık öğrenci belki 60-70 seviyesine çıkacak. 60’lık öğrenci de belki 80-90 bandını görecek.

Öğrenme Ortamını Zenginleştirmek

Öğrenme tecrübesinin daha da zengin olması için öğrencilerimizden gerçek ödev örneklerini (ses kaydı, yazı, geribildirim raporu) anonim bir şekilde sistemde paylaşıyoruz. Mesela diyelim siz aynı konuda sizden daha ileride, daha geride ya da benzer seviyede öğrencilerin cevaplarını dinleme ve onlara yazılan geribildirimden ders alma şansına sahip oluyorsunuz. Böylece öğrenme potansiyeli ve zenginliği artıyor.

Hem Türkiye 🇹🇷 hem de Dünya 🌍 için İngilizce

Kitap ve eğitimlerimiz şu ana kadar Türkiyenin 81 ilinden okurlarımız ve öğrencilerimizle buluştu. İstanbul’dan Kars’a, Edirne’den Ağrı’ya kadar ülkemizin dört bir yanından okurlarımıza rehberlik etmenin mutluluğunu hissediyoruz.

Türkiye ile başlayan hikayemiz dünyaya açıldı. Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarımız ve video eğitim paketlerimiz şu ana kadar dünyanın dört bir yanına ulaştı.

 • İngiltere 🇬🇧
 • Kanada 🇨🇦
 • ABD 🇺🇸
 • Avustralya 🇦🇺
 • Malezya 🇲🇾
 • Hollanda 🇳🇱
 • İsveç 🇸🇪
 • Azerbaycan 🇦🇿
 • Bulgaristan 🇧🇬
 • Kazakistan 🇰🇿
 • Fransa 🇫🇷
 • Katar
 • İsveç 🇸🇪
 • KKTC
 • Özbekistan

Hem Türkiyedeki öğrencilerimize hem de dünyanın dört bir yanından özellikle de İngilizce konuşulan ülkelerden aramıza katılan ve başarı hikayeleri ile bizi gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Umarım bir gün kutuplara da ulaşırız 🙂

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Kayıtları

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu kısa ve uzun dönem olmak üzere 2 farklı kayıt seçeneği sunuyor.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu

3 Aylık Üyelik

12900 ₺

 • 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitimine 3 aylık üyelik
 • Eğitimdeki ödevlerin kontrolü & geribildirim
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

6 Aylık Üyelik

15900 ₺

 • 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitimine 6 aylık üyelik
 • Eğitimdeki ödevlerin kontrolü & geribildirim
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Ödev Kontrol

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminizde 24 ödev bulunuyor. Eğitim üyeliğiniz süresince bu ödevleri tamamlayın, hatalarınızı görmenizi ve yazınızı iyileştirmenizi sağlayacak geribildirimler alın.

Paketim Ne Kadar Geçerli?

Eğitim üyeliğinize dahil olan ödev kontrol hakları eğitim süresince geçerlidir yani eğitim üyeliğiniz sona erdikten sonra kullanılmaz.

Ödevlerimi Kontrol için Nereye Göndereceğim?

Ödev kontrol süreci çok pratik bir şekilde işliyor. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitim sayfanızda, ders listesinde Ödev Kontrol konulu bir ders yer alıyor. Bu derste ödev kontrol paketi olan öğrencilerimize özel e-posta adresi yer alıyor. Ödevinizi tamamladığınızda kontrol için e-posta ile bize iletmeniz yeterli.

Ödev Formatı & İçeriği Nasıl?

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ödevlerinde ise 1 ödev iki bölümden oluşuyor. İlk önce verilen konuda 100-150 kelimelik bir paragraf, ikinci olarak da yine verilen bir soru ile ilgili spontane 1-2 dakikalık sesli bir cevap ve bunun yazıya dökülmüş halini ve ses dosyasını sizden bekliyoruz.

Ödev Kontrol Süresi

Ödevleriniz bize ulaştıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde kontrol edilip gerekli değerlendirme ve notlar yazılarak size iletilir.

Öğrencilerimizden Yorumlar

Hilal

Öncelikle derslerden inanılmaz derecede keyif aldığımı belirtmek isterim. Her dersi iple çekiyordum. Geri bildirimleri keza öyle…

Derslerin bana katkısına gelince öncelikle nerelerde eksikliklerim olduğunu öğrendim. Ayrıca nerelerde düzenli bir şekilde kökleşmiş hatalarım olduğunu fark ettim. Bunun yanı sıra İngilizcede kalıp kullanmanın son derece önemli olduğunu görmüş oldum. Kalıp ve kelime dağarcığım genişledi.

Serkan 

“360 Derece İngilizce Konuşma Kursu” için tekrar teşekkür ediyorum. İngilizceyi doğru öğrenmek için geçen yıl sadece podcast leri dinleyerek başladığım yolda “kelime öğrenme, yazı yazma, dinleme, telafuz ve konuşma” konularında çok iyi şekilde yönlendirdi.

Nazife

Merhaba hocam … Ders anlatım tarzınızda çok etkili ama bu kadar düzenli, hızlı ödev ve kontrol geri dönütü beklemiyordum gerçekten, emeğiniz takdire şayan, keşke herkes işini sizin gibi yapsa.
İyi günler dilerim..

Teknik Detaylar

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde 24 ünite yer alıyor.  Her ünitede önce o dersin teması ile ilgili kısa bir metni okuyup analiz edeceğiz. Sonra o metni dinleyip tekrar etme ve seslendirme çalışmaları yapacağız. Sonra o konuyla ilgili kısa bir paragraf yazacağız. Sonra da o konuyla ilgili kısa bir konuşma yapacağız.

Bu eğitimim tüm katılımcıların özgüvenini ve dil hakimiyetini artırmasını, kendilerini İngilizcede daha iyi ifade etmelerine yardımcı olmasını, kelime ve ifade dağarcıklarını zenginleştirmesini, sık yaptıklarını hataları görüp düzeltmelerini sağlamasını ve dolayısıyla daha temiz ve profesyonel konuşmalarına destek olmasını bekliyorum. Ne beklemiyorum? Bazılarının iddia ettiği gibi uyurken İngilizce öğrenmenizi, çalışmadan ya da çok az çalışarak birkaç haftada başarılı olmanızı haliyle beklemiyorum.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu — Çalışma Önerileri

Öğrencilerimizin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminden daha yüksek verim alması için temel soru ve öneriler.

Haftada kaç ders veya ünite bitirmeliyim?

Bu her bir öğrencinin kendi durumuna göre değişiyor. Eğitimde toplam 24 ders içeren 12 ünite var. Biz haftada ortalama bir ünite bitirmeyi öneriyoruz. Ancak vaktiniz müsaitse ve yoğun bir çalışma programı takip etmeniz mümkünse haftada 2 üniteye kadar çalışabilirsiniz. Eğer vaktiniz azsa bu durumda hafta yarım ünite yani 1 tam ders bitirmenizi öneririz. Bu eğitim size kendi programınızın yoğunluğuna ve müsaitliğine göre çalışma özgürlüğü sunuyor.

Sık Sorulan Sorular

Bu bölümde öğrencilerden sık sık gelen soruları cevaplıyorum.

Benim yoğun bir programım var. Eğitime katılabilir miyim?

 • Tüm dersler online ve dijital olduğu için dersleri size uygun gün ve saatlerde izleyebilirsiniz. Hatta daha önceki derslere dönüp tekrar izleme ve tekrar etme imkanınız var. Eğitimin online olmasının en büyük avantajı her türlü çalışma saatine uygun olması.

Eğitime katılmak için hangi seviyede olmam lazım?

 • Bu eğitimde her öğrenci dersleri kendi başına takip edip ödevleri kendi başına yapacağı için diğer öğrencilerden çekinme gibi bir durum söz konusu olmayacak. Yani herkes kendi seviyesine göre ilerleyecek. Öte yandan eğitimden üst düzey verim alabilmek için en az basit İngilizce cümleler yazabilecek seviyede olmanız gerekli. Yani bu eğitim öncesinde Reading Akademi ve Writing Akademi gibi eğitimleri ya da buna eşdeğer bir kitap, eğitim veya içeriği bitirmiş olmanızı öneririm.

Şu an reading eğitimlerine devam ediyorum. Bu eğitime de katılayım mı? 

 • Eğer şu anda İngilizce Cümleleri Anlama Eğitimi gibi temel bir İngilizce okuma eğitimine devam ediyorsanız önce o eğitimi bitirmenizi öneririm.

Derslere ne kadar erişimim olacak?

 • Eğitimdeki tüm derslere ve içeriğe online olarak kayıt olduğunuz paket süresince erişiminiz olacak. Üyelik süreniz boyunca dersleri tekrar amacıyla tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Detaylı Müfredat

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile ilgili güncel detaylı eğitim içeriğini aşağıda bulabilirsiniz. Dönemsel güncellemeler sebebiyle eğitim içeriği ve sıralamada ufak değişiklikler olabilir.

Tüm Eğitim İçeriğini Göster

SK: Giriş

 • SK: Ders Günleri & Saatleri
 • SK: Destek Talepleri & Süreçleri
 • SK: Size Özel Geribildirimler
 • SK: Duyurular

SK: Hafta 1 – Ders 1

 • SK: Ders #1 – Giriş
 • SK: Ders #1 – Kalıplar
 • SK: Ders #1 – İfade Bulma
 • SK: Ders #1 – Temel Kavramlar #1
 • SK: Ders #1 – Temel Kavramlar #2
 • SK: Ders #1 – Pratik Yöntemi
 • SK: Ders #1 – İngilizce Sesler & Telaffuzları
 • SK: Ders #1 – Ödevler

SK: Hafta 1 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Body Language #1
 • SK: Read & Listen – Body Language #2
 • SK: Listen & Speak – Body Language #1
 • SK: Listen & Speak – Body Language #2
 • SK: Bu Dersin Ödevleri
 • SK: İngilizce Konuşma Becerisinin Temellerini Anlamak
 • SK: 3+1 Önemli Not
 • SK: Writing – Body Language
 • SK: Listen & Speak – Transcript
 • SK: Her Gün Yapmanız Gereken Bir Ödev

SK: Hafta 2 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Colors #1
 • SK: Read & Listen – Colors #2
 • SK: Read & Listen – Colors #3
 • SK: Writing – Color
 • SK: Listen & Speak – Colors #1
 • SK: Listen & Speak – Colors #2
 • SK: Listen & Speak – Colors #3
 • SK: Listen & Speak – Color – Transcript
 • SK: Ödev – Color

SK: Hafta 2 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Fashion #1
 • SK: Read & Listen – Fashion #2
 • SK: Read & Listen – Fashion #3
 • SK: Writing – Fashion
 • SK: Listen & Speak – Fashion #1
 • SK: Listen & Speak – Fashion #2
 • SK: Listen & Speak – Fashion #3
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Fashion
 • SK: Ödev – Fashion
 • SK: Örnek Ödevler

SK: Hafta 3 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Email #1
 • SK: Read & Listen – Email #2
 • SK: Read & Listen – Email #3
 • SK: Writing – Email
 • SK: Listen & Speak – Email #1
 • SK: Listen & Speak – Email #2
 • SK: Listen & Speak – Email #3
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Email
 • SK: Ödev – Email

SK: Hafta 3 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Emotions #1
 • SK: Read & Listen – Emotions #2
 • SK: Read & Listen – Emotions #3
 • SK: Writing – Emotions
 • SK: Listen & Speak – Emotions #1
 • SK: Listen & Speak – Emotions #2
 • SK: Listen & Speak – Emotions #3
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Emotions
 • SK: Ödev – Emotions

SK: Hafta 4 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Games #1
 • SK: Read & Listen – Games #2
 • SK: Writing – Games
 • SK: Listen & Speak – Games #1
 • SK: Listen & Speak – Games #2
 • SK: Listen & Speak – Games #3
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Games
 • SK: Ödev – Games

SK: Hafta 4 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Friendship #1
 • SK: Read & Listen – Friendship #2
 • SK: Writing – Friendship
 • SK: Listen & Speak – Friendship #1
 • SK: Listen & Speak – Friendship #2
 • SK: Listen & Speak – Friendship #3
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Friendship
 • SK: Ödev – Friendship

SK: Hafta 5 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Help #1
 • SK: Read & Listen – Help #2
 • SK: Writing – Help
 • SK: Listen & Speak – Help #1
 • SK: Listen & Speak – Help #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Help
 • SK: Ödev – Help

SK: Hafta 5 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Gifts #1
 • SK: Read & Listen – Gifts #2
 • SK: Writing – Gifts
 • SK: Listen & Speak – Gifts #1
 • SK: Listen & Speak – Gifts #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Gifts
 • SK: Ödev – Gifts

SK: Hafta 6 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Movies #1
 • SK: Read & Listen – Movies #2
 • SK: Writing – Movies
 • SK: Listen & Speak – Movies #1
 • SK: Listen & Speak – Movies #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Movies
 • SK – Ödev – Movies

SK: Hafta 6 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Leader #1
 • SK: Read & Listen – Leader #2
 • SK: Writing – Leader
 • SK: Listen & Speak – Leader #1
 • SK: Listen & Speak – Leader #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Leader
 • SK: Ödev – Leader

SK: Hafta 7 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Photo #1
 • SK: Read & Listen – Photo #2
 • SK: Writing – Photo
 • SK: Listen & Speak – Photo #1
 • SK: Listen & Speak – Photo #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Photo
 • SK: Ödev – Photo

SK: Hafta 7 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Party #1
 • SK: Read & Listen – Party #2
 • SK: Writing – Party
 • SK: Listen & Speak – Party #1
 • SK: Listen & Speak – Party #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Party
 • SK: Ödev – Party

SK: Hafta 8 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Reading #1
 • SK: Read & Listen – Reading #2
 • SK: Writing – Reading
 • SK: Listen & Speak – Reading #1
 • SK: Listen & Speak – Reading #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Reading
 • SK: Ödev – Reading

SK: Hafta 8 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Appearance #1
 • SK: Read & Listen – Appearance #2
 • SK: Listen & Speak – Appearance #1
 • SK: Listen & Speak – Appearance #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Appearance
 • SK: Writing – Appearance
 • SK: Ödev – Appearance

SK: Hafta 9 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Defense #1
 • SK: Read & Listen – Defense #2
 • SK: Listen & Speak – Defense #1
 • SK: Listen & Speak – Defense #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Defense
 • SK: Writing – Defense
 • SK: Ödev – Defense

SK: Hafta 9 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Robots #1
 • SK: Read & Listen – Robots #2
 • SK: Listen & Speak – Robots #1
 • SK: Listen & Speak – Robots #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Robots
 • SK: Writing – Robots
 • SK: Ödev – Robots

SK: Hafta 10 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Sports #1
 • SK: Read & Listen – Sports #2
 • SK: Writing – Sports
 • SK: Listen & Speak – Sports #1
 • SK: Listen & Speak – Sports #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Sports
 • SK: Ödev – Sports

SK: Hafta 10 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Smoking #1
 • SK: Read & Listen – Smoking #2
 • SK: Writing – Smoking
 • SK: Listen & Speak – Smoking #1
 • SK: Listen & Speak – Smoking #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript –Smoking
 • SK: Ödev – Smoking

SK: Hafta 11 – Ders 1

 • SK: Writing – Tradition
 • SK: Read & Listen – Tradition #1
 • SK: Read & Listen – Tradition #2
 • SK: Listen & Speak – Tradition #1
 • SK: Listen & Speak – Tradition #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Tradition
 • SK: Ödev – Tradition

SK: Hafta 11 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – Toys #1
 • SK: Read & Listen – Toys #2
 • SK: Writing – Toys
 • SK: Listen & Speak – Toys #1
 • SK: Listen & Speak – Toys #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Toys
 • SK: Ödev – Toys

SK: Hafta 12 – Ders 1

 • SK: Read & Listen – Work #1
 • SK: Read & Listen – Work #2
 • SK: Writing – Work
 • SK: Listen & Speak – Work #1
 • SK: Listen & Speak – Work #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – Work
 • SK: Ödev – Work

SK: Hafta 12 – Ders 2

 • SK: Read & Listen – TV #1
 • SK: Read & Listen – TV #2
 • SK: Writing – TV
 • SK: Listen & Speak – TV #1
 • SK: Listen & Speak – TV #2
 • SK: Listen & Speak – Transcript – TV
 • SK: Ödev – TV

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Eğitime Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapmalıyım?

Öncelikle eğitiminizin size başarı ve ilerleme getirmesini diliyoruz. Sizi de bu eğitimle hedeflerine ulaşan öğrenciler arasında görmek ve başarı hikayenizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim kaydınız tamamlandıktan sonra Eğitimlerim sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaparken siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresi ve şifre gerekecek. Şifre gelmediyse o sayfa üzerinden yeni bir şifre alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir.

Eğitimlerim sayfasına giriş yaptığınızda tüm kayıt olduğunuz aktif eğitimler listesini göreceksiniz. Çalışmak istediğiniz eğitimin adına tıkladığınızda ders listesi sayfası açılır. Bu sayfadan dersleri sırayla bitirmenizi öneririz.

Teknik Destek Politikası

Amacımız verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak. Bu amaçla karşılaştığınız sorunlar olursa çözmek için ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hem sizin vaktinize ve emeğinize hem de kendi vaktimize ve emeğimize saygı duyuyoruz. Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden kayıt olduğunuz eğitimlerle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir. Bizden kaynaklı sisteme erişememe ya da süre kaybı gibi bir durum olursa destek ekibimiz üyeliğinizi bu kayıp yaşanan süre kadar uzatacaktır.

Eğitim Destek Politikası

Her bir eğitimle ilgili olarak sunulan destek türü ve politikası o eğitimin tanıtım sayfasında belirtilir. Örneğin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde yazma ve konuşma ödevleri ve bunlara bağlı olarak bu ödevlerle ilgili ödev kontrol ve geribildirim desteği sunuluyor. Genel olarak eğitimlerle ilgili kayıtlı öğrencilerimizden gelen sorulara ortalama 1-3 iş günü içerisinde e-posta ile cevap veriyoruz.

İngilizce Video Eğitimler & Önerilen Sıralama

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden farklı beceri ve seviyelere yönelik sunulan tüm kapsamlı video eğitim paketlerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden erişebilirsiniz. Eğitimleri öğrencilerimize önerdiğimiz sırayla sunduk. Bu eğitimler arasında en temel diyebileceğimiz eğitim İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi. En ileri seviye diyebileceğimiz eğitim ise Pratik Çeviri Eğitimi.

Eğitimdeki Video Dersleri İndirebilir miyim?

Eğitimlerde yer alan video dersler sadece Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden online olarak erişime açıktır. Telif hakları kapsamında izinsiz indirilmesi veya paylaşılması suç teşkil eder.

Eğitim Üyeliğimi Dondurabilir miyim?

Video eğitim paketlerimizde öğrencilerimize üyelik dondurma seçeneği sunuyoruz. Böylece çalışmanızın mümkün olmadığı bir dönemde ya da dönemlerde üyeliğinizi dondurup programınız müsaitleştiği zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üyeliğinizi dondurmak ya da yeniden aktive etmek için Destek sayfasından asistanımıza ulaşabilirsiniz. Üyelik dondurma süresi kayıtlı olduğunuzun program süresinin 2 katı ile sınırlıdır.

Eğitim Üyeliğimi Paylaşabilir miyim?

Her bir video eğitim paketi üyeliği kişiye özeldir ve devredilemez. Üçüncü kişilerle paylaşma izni yoktur. Bu tür bir davranış hesabınızın kapanmasına sebep olabilir.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrencilerden bize ilham ve enerji veren başarı hikayeleri duyuyoruz. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

Sorunuz mu var?

Kendiniz için en iyi kaynağı seçebilmeniz için sık sorulan soruların cevaplarını, kitap ve eğitim içeriklerini ve örneklerini Hüseyin Demirtaş Akademi tanıtım sayfalarında paylaşıyoruz. Ancak eğer aradığınız sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız aşağıdaki Destek formu üzerinden sorunuzu bize iletebilirsiniz. Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitimleri ile ilgili okurlarımız ve öğrencilerimizden gelen sorulara 1-3 iş günü içerisinde cevap veriyoruz.