Writing Akademi ile İngilizce yazı yazmak artık zor gelmeyecek. Sizin için Türkiye’nin en iyi online writing eğitimini hazırladım. Writing Akademi, İngilizce cümle yazma ile başlayıp İngilizce kompozisyon yani essay türleri ile biten ve bilmeniz gereken her şeyi pratik örnekler ve anlaşılır bir dille anlatan bir eğitim. Toplamda 60 saatin üzerinde detaylı eğitimle writing artık zor olmaktan çıkacak. Writing Akademi eğitimini tamamladığınızda siz de daha iyi İngilizce yazılar yazacağınızı garanti ediyorum.

Hem Türkiye 🇹🇷 hem de Dünya 🌍 için İngilizce

Kitap ve eğitimlerimiz şu ana kadar Türkiyenin 81 ilinden okurlarımız ve öğrencilerimizle buluştu. İstanbul’dan Kars’a, Edirne’den Ağrı’ya kadar ülkemizin dört bir yanından okurlarımıza rehberlik etmenin mutluluğunu hissediyoruz.

Türkiye ile başlayan hikayemiz dünyaya açıldı. Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarımız ve video eğitim paketlerimiz şu ana kadar dünyanın dört bir yanına ulaştı.

 • İngiltere 🇬🇧
 • Kanada 🇨🇦
 • ABD 🇺🇸
 • Avustralya 🇦🇺
 • Malezya 🇲🇾
 • Hollanda 🇳🇱
 • İsveç 🇸🇪
 • Azerbaycan 🇦🇿
 • Bulgaristan 🇧🇬
 • Kazakistan 🇰🇿
 • Fransa 🇫🇷
 • Katar
 • İsveç 🇸🇪
 • KKTC
 • Özbekistan

Hem Türkiyedeki öğrencilerimize hem de dünyanın dört bir yanından özellikle de İngilizce konuşulan ülkelerden aramıza katılan ve başarı hikayeleri ile bizi gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Umarım bir gün kutuplara da ulaşırız 🙂

İngilizce öğrenmek ve İngilizcenizi geliştirmek hem iş hayatınızda hem de kişisel hayatınızda kendinize yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biri. İyi bir İngilizce sizi öne geçirir ve yeni kapılar açar. Nitelikli bir İngilizce eğitimine ulaşabilmeniz için eğitimlerimiz ve kaynaklarımızla yanınızdayız.

Writing Akademi Nedir?

 • Writing Akademi size baştan sona İngilizce yazı yazmayı öğreten ve böylece hem okul hem de iş hayatında size başarı getiren online bir eğitimdir.
 • Writing Akademi, online eğitimin rahatlığı ile bireysel eğitimin kalitesini bir araya getiren yenilikçi ve başarı hikayeleri le dolu bir İngilizce yazma becerisini geliştirme eğitimi.
 • Writing Akademi’de temel writing bilgilerinden tüm essay türlerine kadar her konuda özel ders kalitesinde çekilmiş yüksek kaliteli dersler yer alıyor.
 • Dersleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz sırayla izleyebilirsiniz. Benim tavsiyem sırayla ilerlemeniz.

Writing Akademi Avantajları

 • Özel ders kalitesinde writing eğitimi
 • Pratik & etkili dersler
 • İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman çalışma imkanı

Writing Akademi İçeriği

 • 40+ saat özel ders kalitesinde video ders
 • Adım adım İngilizce yazı yazma örnekleri
 • Yüzlerce gerçek öğrenci örneği & hata düzeltmesi
 • İngilizce cümle yazma dersleri
 • İngilizce paragraf yazma dersleri
 • Essay (İngilizce kompozisyon) dersleri
 • TOEFL writing dersleri
 • IELTS writing dersleri
 • Proficiency writing dersleri

Örnek Bir Ders: Problem Solution Essay Yazma

Writing Akademi eğitimine kayıt olacak öğrencilere fikir vermesi için müfredatı ve örnek bir dersi aşağıda paylaşıyorum. Bu derste adım adım bir problem solution essay yazıyoruz. Planlama, paragraf geliştirme, sonuç yazma ve değerlendirme aşamalarını ele alıyoruz.

YouTube video

Öğrencilerin Yorumları

Writing Akademi öğrencilerimle gurur duyuyorum. Bu programı başarıyla tamamlayıp sınavlarını geçtiler ve istedikleri notları aldılar.

Nurullah

Hocam öncelikle essay yazmada çok kötüydüm. Sizin anlatmış olduğunuz dersler sayesinde fikir üretmede artık zorlanmıyorum. Hazırlamış olduğunuz program gayet güzeldi. Ielts sınavına hazırlanmaktayım bana ciddi anlamda katkı sağladı. — Nurullah

Bakın Nurullah sınavdan sonra ne dedi.

IELTS sinavina hazirlandigim icin bu dersleri degerlendirmeyi dusundum. Kendim writing yazarken hicbir teknik kullanmiyordum daha dogrusu bilmiyordum. Direk aklima ne gelirse rastgele yaziyordum ve belli bir tutarlilik olmuyordu. Daha sonra egitimin daha ilk dersinde bunun benim aradigim ders oldugunu anlamistim. Cunku anlatim kalitesi ve verilen bilgiler tam bir profesyonellik iceriyordu.Egitimin ilk dersinden son dersine kadar elimden gelen gayret ve emegi gostermeye calistim. Hangi essay turune nasil yaklasilacagini, nasil fikir uretilecegini bu programin etkililigi sayesinde ogrendim. Sonuc olarak 14/01/2017 tarihinde girmis oldugum IELTS sinavinda istedigim sonucu aldim. Bunda en buyuk katkida tabiki ileri writing egitimi dersi ve ayrica bu dersi veren HÜSEYIN DEMIRTAS hocam oldu. Kendisine vermis oldugu emekler icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. TESEKKURLER

Berk

Merhaba hocam, Aldığım eğitimin oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Önceki girdiğim bueptler den farklı olarak daha hazır hissediyorum. Verdiğiniz kelime öğrenme nasıl olur ve benzeri derslerin reading çalışmalarıma da çok katkısı oldu. Writing  geliştirmeme fayda sağlayan en önemli kısım canlı olarak yazdığınız essay örnekleri ve yine canlı olarak yaptığınız essay hata düzeltmeleri. — Berk

Bakın Berk sınavdan sonra ne dedi.

Merhabalar, aslında haziran sınavından kalınca sınavın zorluğunu ilk anladım. Sonrasında ağustos sınavına kadar biraz daha çalışıp geçerim dedim yine olmadı ve aynı şekilde eylül sınavını da geçemeyince yardım almadan kendi kendime prof u geçemeyeceğimi anladım. Çanakkale’de yaşadığım için ve biraz da maddi sıkıntılardan dolayı İstanbul’a gelip özel ders alamazdım. Sonraları Hüseyin hocamın ders yayınlayacağını öğrendim ve tam aradığım da buydu. Dersleri izledim, ödevleri yaptım; asıl önemli olan şu ki İngilizcenin tekniğini doğru şekilde kavradım ve ocakta profu geçtim.

Tuğbanur

Merhaba hocam , öncelikle kendimi bu eğitimin bir parçası olduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum.Eğitim genel olarak verimli geçti, en çok fayda sağladığım şeylere gelince tabiki ödevlerimin feedbackleri ve sizin derslerde verdiğiniz taktikler ve yazdığınız örnek essayler gerçekten dediklerinizi uyguladıkça kendimi daha gelişmiş hissediyorum. — Tuğbanur

Bakın Tuğbanur sınavdan sonra ne dedi

Haziran, ağustos ve eylül sınavlarında writing bölümünden f2 ve f1 ile kalıp remedial oldum. İstanbul’da kursa gitme gibi bir şansım yoktu ve yaşadığım şehirde proficiency için eğitim verebilecek bir kurs da yoktu. Buproftan yeni bir eğitimle ilgili mail geldiğinde benim için iyi olabileceğini düşünüp kayıt yaptırdım.İyi ki de yaptırmışım.Sizin verdiğiniz taktikler, sorularımıza verdiğiniz cevaplar, yazdığınız örnek essayler ve benim ve diğer arkadaşlarımın ödev kontrolleri benim için çok faydalı oldu. Ocak sınavında çıkan konuları ileri writing eğitimi sayesinde kolayca yazabildim ve nihayet remedial olmaktan kurtuldum ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettim. İyi ki sizinle çalıştım ne kadar teşekkür etsem azdır.

Murat

Hocam, Eğitim oldukça verimli geçti. En çok fayda sağladığım konu bağlaçlar ve paragraf yazma oldu. Değişmesini istediğim bir şey yok. Essay Rehberi kitabınızı da aldım çok faydalı olmuş ayrıca teşekkür ederim. Beni İngilizce ile ilgili  her türlü online eğitimlerinizde bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Can

Hocam Merhaba, Bu sağladığınız hizmet için çok teşşekkür ederim. Benim için yararlı olduğunu düşünüyorum. Sizin cümleleri parçalayarak okumanız ve yazmanız benim bakış açımı çok değiştirdi. Eskiden bir makaleyi okumaya başladığımda çok fazla bilmediğim kelime vardı. Hergün okumaya çalışarak bu oran azaldı. Halen daha bilmediğim kelimeler çıkıyor ancak temel fikri çok rahat kavrayabiliyorum. Hatta bilmediğim kelimenin anlamını da parçadan çıkarabiliyorum. Bu yeteneklerimin geliştiğini hissediyorum.

Writing Akademi Kayıtları

Writing Akademi programına kısa ve uzun dönem olmak üzere 2 farklı kayıt seçeneği bulunuyor.

Writing Akademi

3 Aylık Üyelik

12900 ₺

 • Writing Akademi eğitimine 3 aylık üyelik
 • Eğitimdeki ödevlerin kontrolü & geribildirim
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

6 Aylık Üyelik

15900 ₺

 • Writing Akademi eğitimine 6 aylık üyelik
 • Eğitimdeki ödevlerin kontrolü & geribildirim
 • Eğitim dahilindeki tüm ders ve kaynaklara erişim

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Ödev Kontrol

Writing Akademi eğitiminde 9 essay ödevi ve 6 paragraf/cümle ödevi olmak üzere toplam 15 ödev bulunuyor. Eğitim üyeliğiniz süresince bu ödevleri tamamlayın, hatalarınızı görmenizi ve yazınızı iyileştirmenizi sağlayacak geribildirimler alın.

Paketim Ne Kadar Geçerli?

Eğitim üyeliğinize dahil olan ödev kontrol hakları eğitim süresince geçerlidir yani eğitim üyeliğiniz sona erdikten sonra kullanılmaz.

Ödevlerimi Kontrol için Nereye Göndereceğim?

Ödev kontrol süreci çok pratik bir şekilde işliyor. Writing Akademi eğitim sayfanızda, ders listesinde Ödev Kontrol konulu bir ders yer alıyor. Bu derste ödev kontrol paketi olan öğrencilerimize özel e-posta adresi yer alıyor. Ödevinizi tamamladığınızda kontrol için e-posta ile bize iletmeniz yeterli.

Ödev Formatı & İçeriği Nasıl?

Writing Akademi’de genel olarak essay yani İngilizce kompozisyon ödevleri yer alıyor. Bir essay ödevi maksimum 350 kelime oluyor. Genel olarak sınavlarda talep edilen uzunluk 250-350 kelime civarında. Writing Akademi’de bunun dışında paragraf ve cümle ödevleri de bulunuyor.

Ödev Kontrol Süresi

Ödevleriniz bize ulaştıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde kontrol edilip gerekli değerlendirme ve notlar yazılarak size iletilir.

Writing Akademi’de Neler Var?

Writing Akademi müfredatı şu şekilde:

Temel Bilgiler

 • WA: Buradan Başlayın!
 • WA: Writing Nasıl Çalışılır?
 • WA: Temel Writing Bilgileri
 • WA: Ödev Kontrol
 • WA: Ders Notları

Cümle Yazma

 • WA: Verb & Prepositions
 • WA: Verb & Prepositions Örnek Cümle Düzeltmeleri #1
 • WA: 85 Fiil Cümlesi Düzeltmesi #1
 • WA: 85 Fiil Cümlesi Düzeltmesi #2
 • WA: İngilizce Bağlaçlar #1
 • WA: İngilizce Bağlaçlar #2
 • WA: İngilizce Bağlaçlar Cümle Düzeltmeleri

Paragraf Yazma

 • WA: İngilizce Paragraf Yazmaya Giriş #1
 • WA: İngilizce Paragraf Yazmaya Giriş #2
 • WA: İngilizce Paragraf Düzeltme #1

Essay Yazma

 • WA: Essay Yazmaya Giriş
 • WA: Essay Yazarken Fikir Geliştirme

Argumentative Essay

 • WA: Argumentative Essay Yazma #1 – Professional Army
 • WA: Argumentative Essay Yazma #2 – Homework
 • WA: Argumentative Essay Yazma #3 – EU
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Birth Control
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Ads #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Ads #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Affirmative Action
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Marijuana #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Marijuana #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Dictatorship #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Dictatorship #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Guns #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Guns #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Minimum Wage #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Minimum Wage #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Taxes #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Taxes #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Cellphones #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Cellphones #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Proficiency #1
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Proficiency #2
 • WA: Argumentative Essay Düzeltme – Jail or Community Service

Opinion Essay

 • WA: Opinion Essay Düzeltme – Cultural Trips
 • WA: Opinion Essay Düzeltme – Censorship
 • WA: Opinion Essay Düzeltme – Smoking
 • WA: Opinion Essay Düzeltme – Kindergarten

Cause & Effect Essay

 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Internet #1
 • WA: Cause & Effect Essay Yazma – Internet
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – War
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Crime
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Wildfires
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Internet #2
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Urban Expansion
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Global Warming
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Smartphones
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Social Media
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Advertising
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Loss of Natural Resources
 • WA: Cause & Effect Essay Düzeltme – Animal Extinction

Advantage & Disadvantage Essay

 • WA: Advantage & Disadvantage Essay Yazma – Living in a Big City
 • WA: Advantage & Disadvantage Essay Düzeltme – Internet
 • WA: Advantage & Disadvantage Essay Düzeltme – Nuclear Energy
 • WA: Advantage & Disadvantage Essay Düzeltme – Computers

Problem Solution Essay

 • WA: Problem Solution Essay Yazma – Terror
 • WA: Problem Solution Essay Düzeltme – Global Warming

Compare Contrast Essay

 • WA: Compare & Contrast Essay Yazma – East & West
 • WA: Compare & Contrast Essay Yazma -High School vs College
 • WA: Compare & Contrast Essay Düzeltme – Facebook vs Twitter

Process Essay

 • WA: Process Essay Yazma – Visa
 • WA: Process Essay Düzeltme – Epilepsy

Essay Kontrol

 • WA: Essay Kontrol Örnekleri
 • WA: Essay Kontrol – VG – Exercise
 • WA: Essay Kontrol – VG – Travel
 • WA: Essay Kontrol – VG – Language
 • WA: Essay Kontrol – VG – Diet

IELTS

 • WA: IELTS Writing – Task 1 & Task 2 Yazma
 • WA: IELTS – Task 2 – Charitable Activities
 • WA: IELTS – Task 2 – Community Service
 • WA: IELTS Task 1 Yazı Düzeltme
 • WA: IELTS Task 2 Düzeltme #1 – Reading vs Listening
 • WA: IELTS Task 2 Düzeltme #2 – Professions

TOEFL

 • WA: TOEFL Nasıl Çalışılır
 • WA: TOEFL Task 1 Düzeltme
 • WA: TOEFL Task 2 Yazma
 • WA: TOEFL Task 2 Düzeltme #1 – Reading Fiction
 • WA: TOEFL Task 2 Düzeltme #2 – Changes in the Century
 • WA: TOEFL Task 2 Düzeltme #3 – Family or Friends
 • WA: TOEFL Task 2 Düzeltme #4 – College Education
 • WA: TOEFL Task 2 Düzeltme #5 – Studying Alone

Writing Akademi kimin için?

Writing Akademi alanındaki en kapsamlı ve etkili eğitim. Bunu kendi öğrencilerimin tecrübelerinden biliyorum. Ancak Writing Akademi’den verim almak ve başarılı olmak için sahip olmanız gereken belli özellikler var.

Basit cümleler yazabiliyor olmanız lazım. Bu İngilizcesi sıfıra yakın durumdaki biri için uygun bir eğitim değil. Writing Akademi biraz temeli olan, İngilizce gramer konularını bilen, basit cümleler yazabilen ama daha güzel ve kompleks yazılar oluşturmak isteyenler için ideal.

Disiplin ve sorumluluk sahibi olmanız lazım. Writing Akademi’den verim almak için dersleri düzenli bir şekilde izleyip, not alıp çalışmanız lazım. Ayrıca ödevlerinizi yapıp programdaki geri bildirimlerden ders çıkarmalısınız. Writing Akademi için yatırım yapıyorsanız bu sorumluluk ve disiplinle hareket edeceğinize inanıyorum.

Evet bunlar benim şartlarım 🙂 Baştan konuşmuş olalım.

Hüseyin Demirtaş Kimdir?

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Türkiye’nin en kapsamlı Türkçe essay kitabı Essay Rehberi‘nin yazarıyım. Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim mezunuyum yani Türkiye dereceli bir dilciyim. İngilizce eğitimi ile ilgili kaynak ve tavsiyelerimi paylaştığım Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi şu ana kadar 12 milyon + defadan çok ziyaret edildi. Yüzlerce öğrencinin İngilizce sorunlarını çözmesine, daha iyi yazmasına, konuşmasına, okuduğu ve dinlediğini anlamasına yardım ettim. Boğaziçi Üniversitesi’ndeki, Amerika ve Avrupa’daki iş tecrübelerimi ve akademik bilgimi öğrencilerimin problemlerini çözen ve onları hedeflerine ulaştıran eğitimler geliştirmek için kullanıyorum.

Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Demirtaş Akademi tarafından sunulan kapsamlı video eğitimler ile ilgili detaylar ve sık sorulan soruların cevaplarını bu bölümde paylaştık.

Eğitime Kayıt Oldum. Şimdi Ne Yapmalıyım?

Öncelikle eğitiminizin size başarı ve ilerleme getirmesini diliyoruz. Sizi de bu eğitimle hedeflerine ulaşan öğrenciler arasında görmek ve başarı hikayenizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim kaydınız tamamlandıktan sonra Eğitimlerim sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaparken siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresi ve şifre gerekecek. Şifre gelmediyse o sayfa üzerinden yeni bir şifre alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir.

Eğitimlerim sayfasına giriş yaptığınızda tüm kayıt olduğunuz aktif eğitimler listesini göreceksiniz. Çalışmak istediğiniz eğitimin adına tıkladığınızda ders listesi sayfası açılır. Bu sayfadan dersleri sırayla bitirmenizi öneririz.

Teknik Destek Politikası

Amacımız verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak. Bu amaçla karşılaştığınız sorunlar olursa çözmek için ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hem sizin vaktinize ve emeğinize hem de kendi vaktimize ve emeğimize saygı duyuyoruz. Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden kayıt olduğunuz eğitimlerle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Destek sayfası üzerinden bize bildirin. Destek ekibimiz 1-2 iş günü içerisinde sorunu çözüp size bilgi verecektir. Bizden kaynaklı sisteme erişememe ya da süre kaybı gibi bir durum olursa destek ekibimiz üyeliğinizi bu kayıp yaşanan süre kadar uzatacaktır.

Eğitim Destek Politikası

Her bir eğitimle ilgili olarak sunulan destek türü ve politikası o eğitimin tanıtım sayfasında belirtilir. Örneğin 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitiminde yazma ve konuşma ödevleri ve bunlara bağlı olarak bu ödevlerle ilgili ödev kontrol ve geribildirim desteği sunuluyor. Genel olarak eğitimlerle ilgili kayıtlı öğrencilerimizden gelen sorulara ortalama 1-3 iş günü içerisinde e-posta ile cevap veriyoruz.

İngilizce Video Eğitimler & Önerilen Sıralama

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden farklı beceri ve seviyelere yönelik sunulan tüm kapsamlı video eğitim paketlerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden erişebilirsiniz. Eğitimleri öğrencilerimize önerdiğimiz sırayla sunduk. Bu eğitimler arasında en temel diyebileceğimiz eğitim İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi. En ileri seviye diyebileceğimiz eğitim ise Pratik Çeviri Eğitimi.

Eğitimdeki Video Dersleri İndirebilir miyim?

Eğitimlerde yer alan video dersler sadece Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden online olarak erişime açıktır. Telif hakları kapsamında izinsiz indirilmesi veya paylaşılması suç teşkil eder.

Eğitim Üyeliğimi Dondurabilir miyim?

Video eğitim paketlerimizde öğrencilerimize üyelik dondurma seçeneği sunuyoruz. Böylece çalışmanızın mümkün olmadığı bir dönemde ya da dönemlerde üyeliğinizi dondurup programınız müsaitleştiği zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üyeliğinizi dondurmak ya da yeniden aktive etmek için Destek sayfasından asistanımıza ulaşabilirsiniz. Üyelik dondurma süresi kayıtlı olduğunuzun program süresinin 2 katı ile sınırlıdır.

Eğitim Üyeliğimi Paylaşabilir miyim?

Her bir video eğitim paketi üyeliği kişiye özeldir ve devredilemez. Üçüncü kişilerle paylaşma izni yoktur. Bu tür bir davranış hesabınızın kapanmasına sebep olabilir.

İade?

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu sebeple kayıt olacağınız ya da satın alacağınız eğitim veya kitaplarla ilgili doğru tercihler yapabilmeniz için detaylı açıklamaları, örnek videoları, öğrenci değerlendirmeleri ve sık sorulan soruların cevabını her bir eğitim veya kitabın tanıtım sayfasında paylaşıyoruz.

Mevzuat gereği şu anda dijital eğitim ve kitaplarda iade seçeneği bulunmuyor. O sebeple eğer herhangi bir eğitim veya kitapla ilgili açıklama, detay ve örnekler aklınızdaki sorulara cevap vermediyse satın alma işlemi öncesinde Destek sayfasından bize yazabilirsiniz. O anki iş yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde mesajınıza cevap vermeye ve sizi doğru yönlendirmeye çalışacağız. Bazen okurlarımız bizden bu kitap ya da bu eğitim size uygun değil cevabı alınca şaşırıyorlar ancak durum neyse onu paylaşıyoruz.

Kitap ve eğitimlerimizle tanışan öğrencilerden bize ilham ve enerji veren başarı hikayeleri duyuyoruz. Umarım sizinle de böylesi güzel anılarımız olur.

Sorunuz mu var?

Kendiniz için en iyi kaynağı seçebilmeniz için sık sorulan soruların cevaplarını, kitap ve eğitim içeriklerini ve örneklerini Hüseyin Demirtaş Akademi tanıtım sayfalarında paylaşıyoruz. Ancak eğer aradığınız sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız aşağıdaki Destek formu üzerinden sorunuzu bize iletebilirsiniz. Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitimleri ile ilgili okurlarımız ve öğrencilerimizden gelen sorulara 1-3 iş günü içerisinde cevap veriyoruz.