İki dersten oluşan 66 dakikalık bu video eğitimde ilham verici İngilizce özdeyişleri adım adım inceleyip analiz ediyorum. Her bir güzel sözü incelerken kompleks cümleleri nasıl böleceğinizi, kelimeleri nasıl birleştirip cümleye anlam vereceğinizi öğreniyorsunuz.

Mesela bu tür sözleri inceliyoruz:

“Desire is the starting point of all achievement, not a hope, not a wish, but a keen pulsating desire, which transcends everything.”

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ve yine aynı şekilde güçlü bir altyapıya sahip olan PayTR ile çalışıyoruz. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale, EFT, kredi kartı, BKM Express veya ön ödemeli kartlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde sistem otomatik olarak ödemenize ilişkin taksit seçeneklerini gösterir.

Kurumsal Fatura

Hüseyin Demirtaş Akademi siparişlerinin faturaları eFatura ya da eArşiv fatura olarak iletilmektedir. Eğer kurum ya da şirketiniz için yapacağınız bir satın alma için kurumsal faturaya ihtiyacınız varsa bireysel olarak siparişi tamamladıktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da sipariş onay e-postasına cevap olarak fatura bilgilerinizi bize iletin. 3-5 iş günü içinde kurumsal faturanız sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

Bu Eğitimi Satın Al

Satın Al

Sık Sorulan Sorular

Ödeme Seçenekleri Neler?

Kredi kartı, havale, EFT, BKM Express

Eğitime nasıl erişeceğim?

Eğitiminize Eğitimlerim sayfası üzerinden eğitimi satın alırken kullandığınız eposta adresi ve şifre ile giriş yaparak erişebilirsiniz.

Eğitime erişim süresi ne kadar?

Normalde satın aldığınız eğitimi dikkatli bir çalışma ile 3-5 gün içinde verimli bir şekilde bitirebilirsiniz. Ancak tekrar tekrar izleyebilmeniz ve beklenmedik durumlarda sorun yaşamamanız için eğitiminize tam 1 yıl erişim hakkı tanımlıyoruz.

Eğitimi indirebilir miyim ya da paylaşabilir miyim?

Eğitim size özeldir. İndirilmesi ve paylaşılması yasaktır ve cezai işlem gerektirir. Paylaşılma ve indirilme durumunda erişiminiz kesilir ve tüm yasal yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız.

Başka Bir Sorunuz Var mı?

Merak ettiğiniz bir konu ya da cevabını bulamadığınız bir soru varsa İletişim sayfası üzerinden sorabilirsiniz.