Yurtdışına Gönderim

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde yer alan kitap ve fiziki ürünlerin yurt dışına gönderimleri de yapılıyor. Şu ana kadar Amerika, İngiltere, Bulgarsitan, Azerbaycan gibi farklı bölgelere kitap gönderimleri gerçekleştirdik. Bazen de dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan okurlarımızın aileleri kitapları Türkiyeden alıp onları ziyaret ederken götürdüler.

Yurtdışı Gönderim Hizmeti Nasıl İşliyor?

Yurtdışı kitap gönderimleri 3 adımda gerçekleşiyor.

1. Adım – Kitap Siparişinin Tamamlanması

Yurtdışı gönderim hizmeti 2 aşamada işliyor. İlk olarak standart olarak siparişinizi veriyorsunuz. Sistem yurt dışı adresi kabul etmediği için adres kısmına bizim ofis adresimizi girebilirsiniz:

Merkez mah, Kağıthane cd, A ofis, no:11/4(9), 34406, Kağıthane, İstanbul

2. Adım – Yurtdışı Kargo ücretinin ödenmesi

Yurtdışı gönderim ücreti 185 TL’dir. Seçtiğiniz kitap ya da kitapların gönderilmesi için kitap siparişinizin ardından aşağıda yer alan Yurtdışı Kargo Ücreti Öde tuşuna basarak kargo ücretini ödeyin.

Yurtıdışı Kargo Ücreti Öde

3. Adım – Yurtdışı Adres Bilgilerinin Alınması

Ödemenin ardından Destek sayfasından bizimle yurtdışı kargo gönderimi için adres ve iletişim detaylarınızı paylaşın.

Kargo Takibi

Siparişiniz yukarıdaki işlemleri tamamlamanızı takip eden 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildikten sonra 5-15 iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip no e-posta ile sizinle paylaşılır.

Sorularınız mı Var?

Yurtdışı gönderimi ile ilgili sorularınız varsa Destek sayfasından bize ulaşabilirsiniz.