Kitaplar, Video Eğitim Paketleri & Özel Projeler

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde hedef pratik ve etkili İngilizce kitap ve eğitimleri öğrencilerimize ulaştırmak. Tüm kitaplar, video eğitim paketleri ve özel projeleri kolayca inceleyebilmeniz için hepsini bir sayfada topladım. Her bir ürünle ilgili detaylı bilgi, açıklama ve yorumlara o ürünün adına tıklayarak açılan tanıtım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir Çift Sözüm Var

Hüseyin Demirtaş Akademi kitapları ve video eğitim paketleri on binlerce öğrenciye çoğu zaman okullarında ya da kurslarında bulamadıkları başarıyı getirdi. Umarım bir gün sizin de başarı hikayenizi duymak nasip olur. Yolunuz uzun ama yolun sonu bence o yola değer. Başarılar diliyorum şimdiden.

Kitaplar

Hüseyin Demirtaş Akademinin en çok sevilen kitapları Essay Rehberi & Speaking Rehberi binlerce öğrenciye umut oldu, rehberlik etti ve başarı getirdi.

  • Essay Rehberi: İngilizce yazı yazma becerisini geliştiren kitap
  • Speaking Rehberi: İngilizce konuşma ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi ve yüzlerce örnek diyaloğu içeren kitap

Kapsamlı Video Eğitim Paketleri

Kapsamlı video eğitim paketleri en az 40+ ders ve 15+ saat içerikten oluşan ve ele aldıkları konuyu derinlemesine öğreten özel video eğitim paketleridir. Her bir eğitim düzenli bir çalışma ile 10-12 haftada bitirilebilir.

Reading Eğitimleri

Writing Eğitimleri

  • Writing Akademi – Temelden İleri Seviyeye İngilizce Yazı Yazma Eğitimi

İngilizce Çeviri Eğitimi

Pratik Video Eğitimler

Pratik Video Eğitimler bölümünde yer alan eğitimler Kapsamlı Video Eğitim Paketleri içerisinden seçilmiş ortalama 2 saatlik eğitimlerdir. Aşağıda writing bölümünde yer alan eğitimler Writing Akademi’den, Reading bölümünde yer alan eğitimler Reading Akademi’den alınmıştır. O sebeple eğer Writing Akademi veya Reading Akademi kaydınız varsa bunları tekrar almanıza gerek yok.

Writing

Reading

İngilizce Saati Plus

İngilizce Saati Plus (İSP) üyeliği ile Türkiyenin ilk İngilizce yayın yapan podcasti İngilizce Saati programının transkriptlerine ve ses dosyalarına ulaşabilir yeni bölümler için konu önerisinde bulunabilirsiniz. Pek çok konu geldiği için hepsini çekemiyoruz ama İSP üyelerinin konu önerilerine öncelik veriyoruz.

Öğrenci Yorumları

Bana enerji ve azim veren şeylerden biri okurlarımın, öğrencilerimin başarı hikayelerini okumak, heyecan ve mutluluklarına ortak olmak. Paylaşacak yorum, anlatacak hikaye çok ama ben her biri için bir tane seçtim.

Sibel – Essay Rehberi

“Merhaba hocam öncelikle teşekkür ederim sizin sayenizde iki senedir öğrenemediğim essay yazmayı öğrendim. İlk yılımda a2 ye kadar görebildim çünkü temelim yoktu sonrasında kursa gittim essay yazmayı öğrenmem lazım diye direttim ama iki hafta icinde sadece konularını öğrenebildim. Bu sene okulda b1 repeat oldum birdaha kalınca tüm umutlarım suya düşmüştü kendimi çok kötü hissediyordum yazında sadece sizin yds için önerdiğiniz kelimeleri bide sadece iki essay videonuzdan essay yazmaya başladım ve çok yararlı oldu benim için mantığını öğrendim sizin gibi yazmaya çalıştım kolay düşünmeyi öğrendim zor düşündüğüm için yazamadığımı anladım ve essayden 20 puan alıp test bölümündende çok yüksek olmasa da 41 alarak bölümüme geçtim. Başarılarınızın devamını diliyorum kitaplarınız çok güzel. Çok fazla teşekkür ederim çok sağ olun herkese sizi öneriyorum????”

Özcan – Speaking Rehberi

“Hocam merhabalar… Ben de ilk gördüğümde böyle düşünmüştüm. Demiştim ki nasıl olacak bir kitapla. Ancak şunu söyleyebilirim tam istediğim bir kitap. Bir speaking kitabı ancak böyle olabilirdi.”

Nurullah – Writing Akademi

IELTS sinavina hazirlandigim icin bu dersleri degerlendirmeyi dusundum. Kendim writing yazarken hicbir teknik kullanmiyordum daha dogrusu bilmiyordum. Direk aklima ne gelirse rastgele yaziyordum ve belli bir tutarlilik olmuyordu. Daha sonra egitimin daha ilk dersinde bunun benim aradigim ders oldugunu anlamistim. Cunku anlatim kalitesi ve verilen bilgiler tam bir profesyonellik iceriyordu.Egitimin ilk dersinden son dersine kadar elimden gelen gayret ve emegi gostermeye calistim. Hangi essay turune nasil yaklasilacagini, nasil fikir uretilecegini bu programin etkililigi sayesinde ogrendim. Sonuc olarak 14/01/2017 tarihinde girmis oldugum IELTS sinavinda istedigim sonucu aldim. Bunda en buyuk katkida tabiki ileri writing egitimi dersi ve ayrica bu dersi veren HÜSEYIN DEMIRTAS hocam oldu. Kendisine vermis oldugu emekler icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. TESEKKURLER

Furkan – Reading Akademi

“Eğitimin çeyreğini bitirdim. Bu kadarı bile okuduğumu anlama becerim üzerinde oldukça etkili oldu.”

Teoman – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi

“Yabancı dil öğrenimi ile ilgili bence çığır açan yöntemlerinizi bizlerle paylaştığınız için şahsım adına çok teşekkür ederim. Birçok insana ışık, umut oldunuz. İnsanların hayatlarına değer katmakla ilgili çabalarınız takdire şayan. Teşekkürler. İyi ki varsınız.”

Yavuz – Pratik Çeviri Eğitimi

Hüseyin Hocam, Verdiğiniz dersler ve emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Şuanda ingilizce master tezimi yazma sürecindeyim ve neyi nasıl ifade edeceğimi bulma konusunda derslerinizin çok faydasını gördüm. Özellikle cümleleri bölerek analiz etmek önemli bir fayda sağlıyor.

Esma Bolat – İngilizce Saati 

Hocam anlamaya çalıştıkça daha çok kaptırıyor insan kendini sohbete.. Dinlerken hiç sıkılmadım. Bir çok yeri anlayabildim ve telaffuzunuz sayesinde anlamını bilmediğim kelimeleri, yazılışına bakmadan kafamda canlandırabildim. Her geçen gün daha güzel şeyler yapıyorsunuz hocam bunun için size ne kadar teşekkür etsek az ????

Buraya İşte Tam Buraya!

İşte tam buraya sizin de zorluklarla nasıl başa çıktığınızın, adım adım nasıl hedefe ilerleyip başarıya ulaştığınızın hikayesini yazalım. Çok kolay canım hayalperestliği yapacak değiliz. Başarı emek istiyor, gayret istiyor, azim istiyor. Ama biliyorum ki siz pes etmediğinizde siz azimle ilerlediğinizde er ya da geç hedeflerinize ulaşacaksınız.