Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı, İngilizceye dair her türlü sorunuzu ele aldığımız profesyonel bir rehberlik hizmeti. Aslında Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalı üzerinden mesleki tecrübelerimizi ve öğrencilere yol gösterecek kaynak ve yöntemleri yıllardır detaylıca paylaşıyorum. Ancak sık sık bireysel destek ve danışma talebi geliyor. Bu tür talepler için Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı projemizi yayına aldık.

Rehberlik Seansı, İngilizce dertlerini anlatmak, uzman görüşü almak, neye nasıl çalışacağını netleştirmek ve etkili bir yol haritası çıkarmak isteyen öğrenciler için ideal.

Rehberlik Seansı Nedir?

İngilizce öğrenen öğrencilerin sık karşılaştığı 2 problem var. İlki dertlerinin ve durumlarının tam olarak anlaşılmaması. İkincisi ise neye, ne şekilde çalışacağını bilememek yani rehberlik eksikliği.

Hangi seviyedeyim, neye çalışmalıyım, hangi kaynaklara öncelik vermeliyim, bu program doğru mu, neyi yanlış yapıyorum gibi sorular pek çok öğrencinin zihnini meşgul ediyor.

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik seansı İngilizceye dair tüm sorularınızı ele aldığımız bir rehberlik görüşmesi. Rehberlik seansı ile pek çok farklı konu, sınav ve sektörle ilgili olarak öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Ele aldığımız konular öğrenci ihtiyaçlarına göre sıfırdan İngilizceye başlamaktan, TOEFL, IELTS, YDS gibi sınavlarda yüksek puan almaya, yurt dışında yaşamaktan ihracat ve ithalat için İngilizceye kadar değişiyor. Sizi dinleyip, sorularınızı cevapladığımız, aklınıza ne geliyorsa konuştuğumuz bir İngilizce dertleşme ve destek seansı da denebilir.

Rehberlik Seansı Neleri Kapsıyor?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı her öğrencinin ihtiyaçlarına göre şekil alıyor. Eğer tüm hikayenizi anlatıp ona göre bir yol haritası çıkarmak istiyorsanız buna odaklanıyoruz. Yakın zamanda bir speaking ya da writing sınavınız varsa ve bununla ilgili bir pratik yapmak istiyorsanız bu şekilde bir plan yapıyoruz. Ya da farklı sınavlar ve becerilerle ilgili çeşitli sorularınız varsa tek tek bunları ele alıyoruz. Yani buradaki temel amaç sizin ihtiyaçlarınıza en etkili ve kapsamlı şekilde cevap vermek.

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı

Özellikle İstanbul dışındaki ya da İstanbul içinde olup trafik veya iş saatleri sebebiyle programını netleştirmekte zorluk çeken öğrencilerimiz online görüşme seçeneğini tercih ediyor. Hocam hem dersimizi yapalım, hem çayımızı/kahvemizi karşılıklı içelim ben sohbeti severim diyen öğrencilerimiz de ofise gelmeyi seçiyor. Tercih sizin. Bazen online bazen de ofiste görüştüğümüz öğrencilerimiz var.

Online Görüşme

4900

 • İnternet üzerinden canlı görüşme ve rehberlik
 • 60 dakikalık seans
 • İhtiyaçlarınıza göre rehberlik, geribildirim, planlama ve/veya ders

Ofiste Görüşme

5900

 • Ofisimizde canlı görüşme ve rehberlik
 • 60 dakikalık seans
 • İhtiyaçlarınıza göre rehberlik, geribildirim, planlama ve/veya ders

Neden Rehberlik Seansı?

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden her dönem yetişebileceğimizin çok üzerinde bireysel ders talebi alıyoruz. Ancak ARGE ve kaynak geliştirmeye ek olarak uzun dönemli öğrencilerimizle planlanmış eğitimler sebebiyle maalesef tüm bu ders taleplerini karşılamamız mümkün olmuyor.

Şu anda Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde geliştirmiş olduğumuz video eğitim paketleri ile eğitim ihtiyaçlarının büyük bir kısmını özel ders verimine yakın bir şekilde çözebiliyoruz. Ancak yine de zaman zaman uzman dokunuşu gerekebiliyor. Bazen gerçekten de çok spesifik olarak rehberlik edilmesi gereken konular ve sorular olabiliyor. Rehberlik seansını bu ihtiyaçlara cevap vermek için hazırladık.

Kime Hitap Eder?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı teknik olarak İngilizce öğrenen herkese ciddi manada yarar sağlayacak bir hizmet. Ancak

 • Uzman desteğinin ve görüşünün değerini bilen,
 • Bireysel rehberliğe ihtiyacı olan & spesifik soruları olan,
 • Eğitim ve gelişimine yatırım bilinci olan

öğrenciler için etkisi çok daha pozitif ve dönüştürücü oluyor.

Nerede Gerçekleşir?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı isterseniz online olarak Zoom veya Skype üzerinden ya da Maslak veya Vadistanbul ofisimizde yüz yüze gerçekleşir.

Hangi Gün ve Saatlerde Randevu Alabilirim?

Genel olarak hem sizin hem bizim programımıza uyacak şekilde kayıt tarihinizden itibaren 2 hafta içerisinde bir randevu vermeyi planlıyoruz. Kayıt olduktan sonra Destek sayfası üzerinden ya da aşağıdaki e-posta adresine uygun gün ve saatlerinizi yazın, asistanımız hem sizin hem de bizim programımızın uygunluğuna göre en erken görüşme tarihini seçip size bilgi verecek.

Eğer size uygun bir görüşme tarihi sunamazsak iade gerçekleştiriyoruz.

Ne Kadar Sürer?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı görüşmeleri bir saatlik görüşmeler olarak gerçekleşir.

Süreç Nasıl İşliyor?

 • Rehberlik Seansı paketi alın
 • Kendinizle ilgili bilgileri, hedefleri, sorularınızı, konuşmak istediğiniz konuları, görüşme için uygun olduğunuz gün ve saatleri aşağıdaki e-posta adresinden asistanımıza iletin.
 • Asistanımız hem sizin seçtiğiniz tarihleri hem de bizim takvim müsaitliğimizi kontrol edip olası görüşme tarihi seçeneklerini size belirtecek.
 • Onayınızın ardından tercihinize göre ofisimizde ya da internet üzerinden Rehberlik Seansı görüşmeniz gerçekleşecek.
 • Görüşmek üzere!

Tarih Değiştirme

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Rehberlik seansı görüşmeniz için tarih ve saat belirledikten sonra o vakti sizin için rezerve ediyoruz. Ancak görüşme vaktinizden en geç 24 saat önce e-posta ile haber vermek şartıyla görüşme tarihinizi değiştirebilirsiniz. Bunun dışındaki durumlarda görüşmeniz gerçekleşmiş sayılır ve hizmete dair haklarınız biter. Benzer şekilde eğer bizden kaynaklı bir gecikme veya son anda bir değişiklik söz konusu olursa, bu durumda da sizin için sistemimizde istediğiniz ileri bir tarihte kullanabileceğiniz ekstra bir rehberlik seansı paketi tanımlıyoruz.

Tavsiyeler

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı görüşmenizden en üst düzeyde fayda almak için muhakkak sorularınızı, kafanızı karıştıran konuları, hedeflerinizi not alıp görüşme öncesi bizimle paylaşın. Sizi daha iyi tanımak ve anlamak size daha etkili bir şekilde destek vermemizi sağlayacak.

Sürpriz

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı öğrencilerimizi güzel bir sürpriz bekliyor. Şimdi söyleyip heyecanı kaçırmayalım 🙂