Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı, İngilizceye dair her türlü sorunuzu ele aldığımız profesyonel bir rehberlik görüşmesi hizmeti. Rehberlik Seansı, İngilizce dertlerini anlatmak, uzman görüşü almak, neye nasıl çalışacağını netleştirmek isteyen öğrenciler için geliştirildi.

Rehberlik Seansı Nedir?

İngilizce öğrenen öğrencilerin sık karşılaştığı 2 problemi var. İlki dertlerinin ve durumlarının tam olarak anlaşılmaması. İkincisi ise neye, ne şekilde çalışacağını bilememek yani rehberlik eksikliği.

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik seansı İngilizceye dair tüm sorularınızı ele aldığımız bir rehberlik görüşmesi. Rehberlik seansı ile pek çok farklı konu, sınav ve sektörle ilgili olarak öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Ele aldığımız konular öğrenci ihtiyaçlarına göre sıfırdan İngilizceye başlamaktan, TOEFL, IELTS, YDS gibi sınavlarda yüksek puan almaya, yurt dışında yaşamaktan ihracat ve ithalat için İngilizceye kadar değişiyor. Sizi dinleyip, sorularınızı cevapladığımız, aklınıza ne geliyorsa konuştuğumuz bir İngilizce dertleşme ve destek seansı da denebilir.

Neden Rehberlik Seansı?

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden her dönem yetişebileceğimizin çok üzerinde bireysel ders talebi alıyoruz. Ancak maalesef tüm bu ders taleplerini karşılamamız mümkün değil.

Aslında şu anda Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde geliştirmiş olduğumuz video eğitim paketleri ile eğitim ihtiyaçlarının büyük bir kısmını özel ders verimine yakın bir şekilde çözebiliyoruz. Ancak yine de zaman zaman insan dokunuşu gerekebiliyor. Hocam görüşelim, konuşalım, danışalım talepleri geliyor. Bazen gerçekten de çok spesifik olarak rehberlik edilmesi gereken konular ve sorular olabiliyor. Rehberlik seansını bu ihtiyaçlara cevap vermek için hazırladık.

Kime Hitap Eder?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı teknik olarak İngilizce öğrenen herkese ciddi manada yarar sağlayacak bir hizmet. Ancak

  • Uzman desteğinin ve görüşünün kıymetini bilen,
  • Bireysel rehberliğe ihtiyacı olan & spesifik soruları olan,
  • Eğitim ve gelişimine yatırım yapmanın değerini bilen

öğrenciler için etkisi çok daha pozitif ve dönüştürücü oluyor.

Nerede Gerçekleşir?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı isterseniz online olarak Zoom, Skype veya WhatsApp üzerinden isterseniz de Maslak ofisimizde yüz yüze gerçekleşir.

Ne Kadar Sürer?

Hüseyin Demirtaş ile Rehberlik Seansı görüşmeleri bir saatlik görüşmeler olarak gerçekleşir.

Süreç Nasıl İşliyor?

  • Rehberlik Seansı paketi alın
  • Kendinizle ilgili bilgileri, hedefleri, sorularınızı, konuşmak istediğiniz konuları, görüşme için uygun olduğunuz gün ve saatleri aşağıdaki e-posta adresinden asistanımıza iletin. Ofiste mi yoksa online olarak mı görüşmek istediğinizi belirtin.
  • Asistanımız hem sizin seçtiğiniz tarihleri hem de bizim takvim müsaitliğimizi kontrol edip olası görüşme tarihi seçeneklerini size belirtecek.
  • Onayınızın ardından tercihinize göre ofisimizde ya da internet üzerinden Rehberlik Seansı görüşmeniz gerçekleşecek.
  • Dilerseniz tüm görüşmeyi ses veya video kaydı olarak da size iletebiliriz. Bu özellikle detayların üzerinden tekrar gitmek istediğiniz durumlarda bir referans kaynağı sağlıyor.

Teknik Detaylar

Rehberlik Seansı programı ile mümkün olduğunda çok sayıda öğrenciye rehberlik etmeyi hedefliyoruz. Ancak proje ve eğitim yoğunluğumuza göre her hafta ya da her ay sunulabileceğimiz rehberlik seansı sayısı sınırlı. Bu sebeple acil durumlar dışında bir ay içerisinde tek bir rehberlik seansı randevusu verebiliyoruz.

Tarih Değiştirme

Hem sizin vaktinize hem de kendi vaktimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Rehberlik seansı görüşmeniz için tarih ve saat belirledikten sonra o vakti sizin için rezerve ediyoruz. Ancak görüşme vaktinizden en geç 24 saat önce e-posta ile haber vermek şartıyla görüşme tarihinizi değiştirebilirsiniz. Bunun dışındaki durumlarda görüşmeniz gerçekleşmiş sayılır ve hizmete dair haklarınız biter. Benzer şekilde eğer bizden kaynaklı bir gecikme veya son anda bir değişiklik söz konusu olursa, bu durumda da sizin için sistemimizde istediğiniz ileri bir tarihte kullanabileceğiniz ekstra bir rehberlik seansı paketi tanımlıyoruz.