Az zamanda çok şey öğrenmek isteyenler için pratik, hedefe yönelik İngilizce eğitimleri. İnternet üzerinden eğitim süreniz boyunca 7/24 izleyebileceğiniz özenle hazırlanmış bu derslerle İngilizcenize sınıf atlatacaksınız.

Writing — İngilizce Yazı Becerisi Eğitimleri

Writing için Verbs & Prepositions

3 dersten oluşan 120 dakikalık bu video eğitimde ise hem yazarken hem de konuşurken akıcı ve doğal İngilizce cümle kurmak için gereken en önemli verb + preposition çiftlerini hem örnek cümleler kurarak hem de öğrenci cümlelerindeki yanlışları düzelterek öğretiyorum.

Detaylar →

İngilizce Bağlaçlarla Kompleks Cümle Kurma Eğitimi

İngilizce Bağlaçlarla Kompleks Cümle Kurma eğitiminde İngilizcedeki önemli bağlaçları ve bu bağlaçlarla türlü türlü İngilizce kompleks cümleler kurmayı öğreneceksiniz.

Detaylar→

Reading — İngilizce Okuduğunu Anlama Eğitimleri

Adım Adım İngilizce Makale Analizi 

Adım Adım İngilizce Makale Analizi eğitimi 3 dersten oluşan 106 dakikalık bir eğitim. Bu eğitimde kolaydan zora 3 İngilizce yazıyı adım adım analiz ediyoruz. Size adım adım kompleks cümleleri bölmeyi ve İngilizce okuma anlama becerinizi artıracak teknikleri gösteriyorum.

Detaylar→

İlham Veren İngilizce Güzel Sözler & Analizleri

İki dersten oluşan 66 dakikalık bu video eğitimde ilham verici İngilizce özdeyişleri adım adım inceleyip analiz ediyorum. Her bir güzel sözü incelerken kompleks cümleleri nasıl böleceğinizi, kelimeleri nasıl birleştirip cümleye anlam vereceğinizi öğreniyorsunuz.

Detaylar →

İngilizce Dinleme & Konuşma

İngilizce Saati Plus

İngilizce Saati Plus (İSP) üyeliği ile Türkiyenin ilk İngilizce yayın yapan podcasti İngilizce Saati programının transkriptlerine ve ses dosyalarına ulaşabilir yeni bölümler için konu önerisinde bulunabilirsiniz. Pek çok konu geldiği için hepsini çekemiyoruz ama İSP üyelerinin konu önerilerine öncelik veriyoruz.

Detaylar →

 

Sık Sorulan Sorular

Kayıt olduğum eğitimlere nasıl erişebilirim?

Kayıt olduğunuz tüm eğitimlere Eğitimlerim sayfası üzerinden e-posta adresiniz ve sistemde kayıtlı şifreniz ile giriş yapıp erişebilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Eğitimlerim sayfasında yer alan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Eğitimlere erişim süresi ne kadar?

Kayıt olduğunuz eğitimlere 1 yıl boyunca online olarak erişebilirsiniz.

Teknik bir sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Teknik bir sorun yaşamanız durumunda Destek sayfası üzerinden bizimle iletişime geçin. Ortalama 1-2 iş günü içinde yaşadığınız problemi çözeriz. Bizden kaynaklı bir sorun oluştuğunda da bunu telafi edecek adımlar atarız.