Pratik Eğitimler

Az zamanda çok şey öğrenmek isteyenler için pratik, hedefe yönelik İngilizce eğitimleri. İnternet üzerinden eğitim süreniz boyunca 7/24 izleyebileceğiniz özenle hazırlanmış bu derslerle İngilizcenize sınıf atlatacaksınız.

Writing — İngilizce Yazı Becerisi Eğitimleri

Writing için Verbs & Prepositions

3 dersten oluşan 120 dakikalık bu video eğitimde ise hem yazarken hem de konuşurken akıcı ve doğal İngilizce cümle kurmak için gereken en önemli verb + preposition çiftlerini hem örnek cümleler kurarak hem de öğrenci cümlelerindeki yanlışları düzelterek öğretiyorum.

Mesela şu tür verb + preposition çiftlerini inceliyoruz.

  • to convince someone of something
  • to blame someone for something
Detaylar →

İngilizce Bağlaçlarla Kompleks Cümle Kurma Eğitimi

İngilizce Bağlaçlarla Kompleks Cümle Kurma eğitiminde İngilizcedeki önemli bağlaçları ve bu bağlaçlarla türlü türlü İngilizce kompleks cümleler kurmayı öğreneceksiniz.

Size önce her bir İngilizce bağlacı nasıl kullanacağınızı adım adım örnek cümleler yazarak gösteriyorum. Böylece neyi nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz.

Daha sonra ise sık yapılan hataları yapmamanız ve yanlışları görmeniz için gerçek öğrenci örnek cümlelerini sizin için tek tek inceleyip düzeltiyorum.

2 saatlik bu video eğitimde ileri seviye cümleler yazmak için en önemli parçalardan biri olan İngilizce Bağlaçlar konusunda uzmanlaşıyorsunuz.

Kayıt Ol→

Reading — İngilizce Okuduğunu Anlama Eğitimleri

İlham Veren İngilizce Güzel Sözler & Analizleri

İki dersten oluşan 66 dakikalık bu video eğitimde ilham verici İngilizce özdeyişleri adım adım inceleyip analiz ediyorum. Her bir güzel sözü incelerken kompleks cümleleri nasıl böleceğinizi, kelimeleri nasıl birleştirip cümleye anlam vereceğinizi öğreniyorsunuz.

Mesela bu tür sözleri inceliyoruz:

“Desire is the starting point of all achievement, not a hope, not a wish, but a keen pulsating desire, which transcends everything.”

Detaylar →