İngilizce Cümleleri Anlama Eğitimi gibi kapsamlı video eğitim programlarımızı tamamlayan öğrencilerimizin farklı bir bakış açısı geliştirerek bize yazdıkları mesajları okumak mutluluk veriyor. Bugün öğrencilerimizden Abdülkadir Bey’in mesajını ele alıp birkaç noktaya değineceğim.

Abdülkadir Ş. – İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Yorumu

Hüseyin hocam selamlar,
“İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi” video eğitim serisini bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle emeğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar grammer üzerinden görmüş olduğumuz eğitim sisteminden sıyrılarak ingilizceyi doğru şekilde anlamaya başladığımdan dolayı çok memnunum. Yabancı dile olan yaklaşımınız sayesinde daha kolay bir şekilde ilerleme sarfedebileceğimi farkettim. Şimdi de bu sürecime Reading Akademi ve sonrasında diğer eğitimleriniz ile devam etmek istiyorum.
Saygılarımla,

Benim Notlarım

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi eğitimini hazırlama amacımız öğrencileri kuru kuru gramer çalışmaktan kurtarıp tüm gramer konularını, farklı yapıları, yüzlerce kelime ve ifadeyi cümle analiz örnekleri ile öğretmekti. Bu amaçla İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi Eğitimi kapsamında onlarca farklı gramer konusunda yüzlerce örnek cümleyi adım adım analiz ettik. Sonrasında ise temel ve orta seviye İngilizce paragraf analizleri ile öğrencilerimizin öğrendiklerini daha uzun metinler içinde güvenle kullanmalarını hedefledik. Öğrencilerimizden bu tür yorumlar almak hedeflerimize ve yaklaşımımıza olan inancımızı güçlendiriyor.