Ödev Kontrol

Pek çok farklı yaş, meslek ve arkaplandan öğrencimiz Hüseyin Demirtaş Akademi eğitimleri ile İngilizce becerilerini geliştiriyor. Öğrencilerimizin eğitimlere katılma amacı, ilerleme hızı ve ödevler konusundaki yaklaşımları farklılık gösteriyor. Bu sebeple farklı hız ve yoğunluklarda çalışmak isteyen öğrenciler için modüler bir sistem tercih ettik.

Aşağıdaki ödev kontrol paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip ödevlerle öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

1 Ödev Kontrol
179 ₺
Satın Al
5 Ödev Kontrol
679 ₺
Satın Al

Paketim Ne Kadar Geçerli?

Satın aldığınız ödev kontrol paketlerini 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz. Mesela bugün 5 ödevlik bir kontrol paketi aldığınızda bu ödev kontrol paketinde yer alan 5 ödev kontrol hakkınızı önümüzdeki 6 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 6 ay boyunca kullanılmayan ödev kontrol paketleri sıfırlanır yani kullanılamaz.

Ödevlerimi Kontrol için Nereye Göndereceğim?

Ödev kontrol süreci çok pratik bir şekilde işliyor.  Eğitim sayfanızda, Writing Akademi ve 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu gibi eğitimlerimizin ders listesinde Ödev Kontrol konulu bir ders yer alıyor. Bu derste öğrencilerimize ödev kontrol paketi olan öğrencilerimize özel e-posta adresi yer alıyor. Ödevinizi tamamladığınızda kontrol için e-posta ile bize iletmeniz yeterli.

Ödev Formatı & İçeriği Nasıl?

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ödevlerinde ise 1 ödev iki bölümden oluşuyor. İlk önce verilen konuda 100-150 kelimelik bir paragraf, ikinci olarak da yine verilen bir soru ile ilgili spontane 1-2 dakikalık sesli bir cevap ve bunun yazıya dökülmüş halini ve ses dosyasını sizden bekliyoruz.

Writing Akademi’de genel olarak essay yani İngilizce kompozisyon ödevleri yer alıyor. Bir essay ödevi maksimum 350 kelime oluyor. Genel olarak sınavlarda talep edilen uzunluk 250-350 kelime civarında. Writing Akademi’de bunun dışında paragraf ve cümle ödevleri de bulunuyor. Bu ödevlerde de 350 kelimeye kadar 1 ödev sayılıyor.

Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi kapsamında Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye çeviri alıştırmaları bulunuyor. Pratik İngilizce Çeviri Eğitiminde bize gönderdiğiniz ödev dosyasında ilk sayfada İngilizce metni, ikinci sayfada Türkçe metni bekliyoruz. Toplam metin uzunluğu bir ödev için 350 kelimedir. 350 kelime sonrası ikinci ödev olarak değerlendirilir.

Ödev Kontrol Süresi

Ödevleriniz bize ulaştıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde kontrol edilip gerekli değerlendirme ve notlar yazılarak size iletilir.