Log: Hatıra Defteri

Hüseyin Demirtaş Akademi’de her dönem farklı büyüklüklerde güncellemeler gerçekleştiriyoruz. Bazen eğitim içerikleri, bazen paket içerikleri öğrenci ihtiyaçları çerçevesinde değişiyor. Bu sebeple hem yapılan güncellemeleri ve değişiklikleri sizinle paylaşabilmek hem de bir yol haritası tutmak adına bu sayfada dönem dönem notlarımızı paylaşıyor olacağım. Gönül isterdi ki bu notları 2016 yılından bugüne tutsaydık da elimizde güzel bir hikaye olsaydı ama geç olsun güç olmasın.

Güncellemeler

Yapılan güncelleme ve değişiklikleri en güncel en üstte olacak şekilde sıralıyoruz.

Video Eğitim Paketleri

Ekim 2020, Tüm eğitimlere erişim sağlayan uzun dönemli Platin Paketler yayına girdi.

Listening Akademi çalışmaları

27 Ocak 2020, Listening Akademi çalışmaları başladı. Aslında uzun bir süre önce planlanan bu eğitim için son 2 haftadır daha yoğun bir mesai ayrıldı. Şu ana kadar hazırlanmış olan onlarca kaynak tek tek sisteme entegre ediliyor.

Reading Akademi güncelleme

21 Ocak 2020, Reading Akademi eğitimi için dev bir güncelleme geliyor. Reading Akademi eğitimine proficiency sınavları ile ilgili 2 büyük ünite ekliyoruz. OPK (1) ve OPK (2) ünitelerinde öğrencilerimizle İngilizce okuma parçası ve soru analizlerini içeren dersler yer alıyor. İlk etapta dersler sisteme eklendi. Önümüzdeki günlerde nihai metin ve video düzenlemelerinin ardından bu büyük güncellemenin 1-2 hafta içinde tamamlanmış olmasını bekliyoruz. Böylece zaten kapsamlı olan Reading Akademi içeriği çok daha zengin ve kapsamlı bir hal alıyor.

Haftanın Yorumları

Tüm Eğitimler paketine kayıt olan öğrencimiz Aylin Hanım

Daha yolun basinda olsam da bizler gibi hem vakit hem de baska bircok sebepten oturu hayati ertelemeyi siradanlastiran ,kisinin kendine yatirim yapmasini daha da zorlastiran bu duzende bizlere internet ortaminda bu guzel sistemi kurdugunuz,hakiki dil ogrenmeyi ve kullanabilmeyi saglamamiza destek oldugunuz ve ilminizi bizlerle paylastiginiz icin minnettariz inanin.Umarim bu tesekkurlerimi sitedeki egitimlerimi tamamlayip sitede de dil adina basarabildigim seyleri yazarak tekrardan belirtmeye firsat bulabilirim.

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavını geçen öğrencimiz Tayyip Bey

Merhabalar, sınavı geçmişim çok tesekkur ederim. İyi ki sizden paketleri almışım. tekrardan sağolun

Eğitim sistemi güncellemesi

17 Ocak 2020, Hüseyin Demirtaş Akademi eğitim ve üyelik yönetimi sistemi hız ve güvenlik güncelleştirmesi bu gece 03:15 itibariyle gerçekleşti. Bu güncelleme sonrasında bazı arayüz öğeleri İngilizce hale geldi. İngilizce eğitim konusunda özelleştiğimiz için özel olarak bu bölümleri Türkçeye çevirmeyeceğiz ama eğer talep gelirse kararımızı gözden geçirebiliriz.

5 Kitap + Video Eğitim Paketi

17 Ocak 2020, Daha önceden okurlarımıza sunulan 4 Kitap ve 4 Kitap + Pratik Video Eğitim setleri güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte paketlere YDS Rehberi eklendi. Ayrıca YDS Rehberi için destekleyici videolarla birlikte YDS Rehberi Destek Eğitimi çalışmaları başladı. Bu eğitim hazır olduğunda e-posta listesi ve Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden bilgilendirme sağlanacak.