İngilizcenin Şifreleri

İngilizce çalışıp ilerleyememekten bıktınız mı? Motivasyonunuz mu düşük? İngilizcenin Şifreleri ile etkili şekilde İngilizce öğrenmek ve İngilizcenizi geliştirmek için gereken temel prensipleri öğrenin, zamanınız ve paranız boşa gitmesin.

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Yabancı dil alanında Türkiye 12.’si olup Boğaziçi Üniversitesinde lisans eğitimime başladığım andan bu güne kadar farklı seviye ve mesleklerden yüzlerce öğrenci ile çalışıp daha etkili ve bilinçli İngilizce öğrenmelerine yardım ettim.

Görüştüğüm öğrencilerin çoğunun yanlış yöntemler ve yaklaşımlar sebebiyle İngilizce öğrenmediğini gördüm ve nihayet bu duruma dur demek için İngilizcenin Şifreleri eğitimini hazırladım.

ingilizceninsifreleri_logo

İngilizce’yi nasıl öğreneceğinizi öğrenin, yıllarınız size kalsın

İngilizce öğrenmekte ya da İngilizcelerini ilerletmekte sıkıntı çeken öğrencilerde zaman içerisinde ortak problemler gözlemlemeye başladım. Her ne kadar öğrenciler ve seviyeler farklı olsa da arka planda yatan problemler aynıydı. Her bir öğrencim için özel yöntemler geliştirip uyguladım ve bu teknikleri sürekli iyileştirdim. Artık elimde her seviyeden insana daha hızlı, daha kaliteli ve verimli İngilizce öğretecek bir eğitim tekniği var.

Eğer siz de İngilizce çalışıyorsanız ama işe yaramıyorsa ya da istediğiniz hızda ilerleyemiyorsanız, İngilizcenin Şifreleri eğitimi tam size göre.  İngilizcenin Şifreleri eğitimi size işin özünü öğretecek.

Ders Örneği: Gramer Bir Aldatmacadır!

İngilizcenin Şifreleri Eğitiminde Neler Var?

İngilizcenin Şifreleri eğitimi aşağıdaki konularda video anlatımlar ve interaktif alıştırmalar içerecek.

Gramer nasıl çalışılır?

Hayatınızı gramer çalışarak boşa harcamamanız için bilmeniz gerekenler. Gramerin dildeki yeri ne? Ne kadar gramer bilmek gerekli?

Kelime nasıl öğrenilir?

Öğrendiğiniz kelimeleri sürekli unutuyor musunuz? Kelime biliyor ama kullanamıyor musunuz? O zaman siz de herkesiz yaptığı hataları yapıyorsunuz demektir. Verimsiz kelime çalışmaktan nasıl kurtulacağınızı öğrenin.

İngilizcenin yapısı ve tarihiyle ilgili bilmeniz gerekenler

Bir dilin geçmişini bilmek o dili anlamayı ve öğrenmeyi kolaylaştırır. Siz İngilizcenin tarihini biliyor musunuz?

İngilizce hatalarınızdan nasıl kurtulursunuz?

Sürekli İngilizce hataları yapıyorsunuz ama kurtulamıyor musunuz? Size bana Türkiye derecesi getiren bir yöntemden bahsedeceğim.

Reading nasıl gelişir?

Okumak her şeyin temelidir. Eğer reading gelişmezse İngilizce gelişmez. Readinginizi geliştirmek için öğrenmeniz gerekenler bu derste.

Listening nasıl gelişir?

İngilizce dinlediğinizi anlamıyorsanız nasıl çalışacağınızı bilmiyorsunuz demektir. Listening bir beceri değil doğru çalışma işidir. Listening dersinde İngilizce dinleme becerinizi geliştirmek için uzman tavsiyesi alacaksınız.

Writing nasıl gelişir?

Şu ana kadar binlerce öğrenci yazısı düzelttim, yüzlerce sayfa İngilizce yazdım ve writing eğitimi konusundaki yazılarım on binlerce kişiye ulaştı. Bu derste size writinginizi nasıl geliştirebileceğinizi anlatacağım. Böylece hem okul hem iş hayatınızda bir adım önde olacaksınız.

Speaking nasıl gelişir?

Bu derste sizinle en iyilerin bildiği bir speaking alıştırmasını paylaşacağım. İngilizce konuşma becerinizi geliştirmek için atmanız gereken kritik adımları öğreneceksiniz. Anlıyorum ama konuşamıyorum demekten sıkılmadınız mı?

Ücretsiz Dersler — Ön İzleme

İngilizcenin Şifreleri eğitiminin ilk 3 dersini ücretsiz olarak izleyin.

İngilizcenin Şifreleri Eğitimine Başla

Temel
150
Video dersler
Eğitime 1 ay boyunca 7/24 erişim
Kayıt Ol

Erişim

  • İngilizcenin Şifreleri eğitimine kayıt olduktan sonra derse erişim linkinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca İngilizcenin Şifreleri eğitimine ana menüdeki Eğitimler bölümünden erişebilirsiniz.

Sık sorulan sorular

İngilizcenin Şifreleri’ni neden almalıyım?

İngilizcenin Şifreleri, İngilizce öğrenen kişilerin ülkemizdeki dil öğrenme yanlışlarından mağdur olup aylarını hatta yıllarını boşa kürek çekerek harcamaması için hazırlandı. Çoğu öğrenci nasıl kelime çalışacağını, gramere nasıl yaklaşacağını, reading için ne yapacağını ya da speaking ve listening becerilerini nasıl sağlıklı şekilde geliştireceğini bilmeden kulaktan dolma yarım yamalak bilgilerle hareket ediyor. Sonuç ise genelde hüsran oluyor.

İngilizcenin Şifreleri eğitimin amacı İngilizce öğrenen kişilere doğru yöntem ve yaklaşımları gösterek zaman, emek ve paralarını boşa harcamalarının önüne geçmek.

Eğitim içeriği

İngilizcenin Şifreleri eğitimi video dersler ve kısa yazılı anlatımlardan oluşur. Tüm eğitim içeriğini 2 saat içinde tamamlayabilirsiniz.

Ders saati var mı yoksa istediğim zaman izleyebilir miyim?

Eğitimler sizin için önceden kaydetmiş olduğum videolardan oluşuyor. Bu videoları İngilizcenin Şifreleri eğitimi üyelik süreniz boyunca istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

İngilizcenin Şifreleri eğitimi ile ilgili sorularınız için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İngilizcenin Şifreleri Eğitimine Başla

Temel
150
Video dersler
Eğitime 1 ay boyunca 7/24 erişim
Kayıt Ol