İletişim

Hüseyin Demirtaş Akademi İletişim sayfasına hoş geldiniz. Bu iletişim formu SADECE Hüseyin Demirtaş Akademi kitap ve eğitim paketleri içindir. Destek talepleri için ortalama cevap süresi 2 iş günüdür.

İletişim Politikası

Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Destek ekibimiz size yardımcı olmak için gerekli adımları atacak. Her hafta yüzlerce mesaj aldığımız için gelen taleplere dönmemiz bazen birkaç gün sürebiliyor. Ancak sorularınızı cevaplamak ve olası teknik sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Teknik Destek Sorunuz mu Var?

Eğer satın aldığınız kitap ya da eğitimlerle ilgili destek talepleriniz ile ilgili yazıyorsanız lütfen Destek sayfasını kullanın. Siparişlerinizle ilgili destek taleplerine Destek sayfası üzerinden yapılan başvurularda cevap verilmektedir.

Telefon Destek Hattı

Merhaba, Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde deneysel bir telefon destek hizmeti başlatıyoruz. Küçük bir ekiple büyük işler yaptığımız için telefon trafiğini ne derece yönetebiliriz daha netleştirebilmiş değiliz. Öncelikle telefon destek projesinin detayları şu şekilde:

  • Hafta içi saat 14:30-17:30 saatleri arasında aktif olacak.
  • Telefon çağrılarına geliş sırasına göre bu saatler arasında destek ekibimiz geri dönüş sağlayacak.
  • Bunun dışında WhatsApp destek hattı üzerinden hafta içi 10:00-17:30 saatleri arasında sorular ve destek talepleri cevaplanacak.

Anlık olarak aramalara ya da mesajlara cevap vermeyi garanti edemiyoruz. Ancak hedefimiz en kısa sürede geri dönüş sağlamak. Ortalama cevap süresini 1-2 iş günü olarak öngörüyoruz.

Anladım, kabul ediyorum. Destek numarasını göster

05426939815

İletişim Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden mesajınızı bize iletebilirsiniz. Cevap süresi ortalama 2 iş günüdür.